https://woblink.com/product-publication/download/24833/epub

https://woblink.com/product-publication/download/24833/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788376869582: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/obiecaj-ze-wrocisz-beata-majewska-206710u

Cena:


Zrozumieć Polskę szlachecką

Autor: Sebastian Adamkiewicz

Sebastian Adamkiewicz przedstawia barwną mozaikę problemów i zjawisk. odgrywających pierwszoplanową rolę w staropolskiej Rzeczpospolitej. Publikacja podzielona jest na dwie części.

W pierwszej. znajdą Państwo pięć przekrojowych szkiców poświęconych problemom z jakim mierzyli się nasi przodkowie. Edukacja. kłótnie o „właściwe” pochodzenie. wykluczeni. burzliwe spory o politykę zagraniczną i ustrój wewnętrzny – to wszystko rzeczy. którymi żyjemy współcześnie nad Wisłą. Jak się okazuje. tradycja mierzenia się z tymi zagadnieniami jest znacznie dłuższa niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Druga część publikacji opowiada o fundamentach ustrojowych Rzeczpospolitej: zasadach elekcji królewskich. qua

:

Cena:


Srebrna zatoka

Autor: Jojo Moyes

Lisa nie zamierza oglądać się za siebie. Czasem lepiej nie myśleć o przeszłości. Właśnie dlatego znalazła swój azyl nad malowniczą Srebrną Zatoką. w dzikiej części australijskiego wybrzeża. gdzie można obserwować delfiny. a coroczne pojawienie się humbaków jest dla miejscowych świętem.

Mike pojawia się tam nieproszony. Przyjeżdża z wielkiego miasta i uosabia wszystko. od czego Lisa starała się uciec: nowoczesność. biznes i bezwzględną korporację.

Wraz z jego przybyciem urokliwy. spokojny świat staje się zagrożony. By go ocalić. Lisa musi odpowiedzieć sobie na pytanie. czy ucieczka zawsze jest dobrym rozwiązaniem oraz…

Czy można pokochać kogoś. kto wydaje się naszym największym wrogiem?

Powieść JOJO MOYES. pisarki. która podbiła serca polskich czytelników powie

29.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-max-czornyj-171531u

Cena:tokarczuk ebook, historia świata część 2, dzieci dyktatorów, ocalało tylko serce, jk rowling harry potter, anna seretny, krwawy poludnik, kroniki długosza księga 1, pola wielokątów klasa 6, folwark zwierzęcy ebook, przetrwać belize, chemia kosmetyczna pdf, zaczynaj od dlaczego. jak wielcy liderzy inspirują innych do działania, oratio, walentynian ii, mika psychologia społeczna pdf…