Poczuj się jak w domu. Projektowanie i stylizacja wnętrz dla każdego

Poczuj się jak w domu. Projektowanie i stylizacja wnętrz dla każdego

Autor: Frida Ramstedt

W tej książce nie znajdziesz ani jednego idealnego zdjęcia. a nadal jest to

NAJLEPSZY PORADNIK STYLIZACJI WNĘTRZ.

 

Każdy. kto próbował stworzyć wnętrze jak z żurnala. wie. że nie wystarczy skopiować gotowych pomysłów. Nagle okazuje się. że farba wygląda zupełnie inaczej niż na próbce. kolorowe poduszki na sofie jakoś nie współgrają z całością. a efekt końcowy rozmija się z inspiracją prosto z Pinteresta.

Frida Ramstedt. szwedzka guru designu. pokazuje. co tak naprawdę sprawia. że wnętrze jest przytulne. urządzone z gustem i oddaje twoją osobowość. Z genialną prostotą wyjaśnia podstawowe reguły projektowania i stylizacji. dzięki którym samodzielnie zaaranżujesz mieszkanie. nie inwestując w remont. Bo najlepie

:

Cena:


ISBN

9788393463046: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/zrozumiec-polske-szlachecka-sebastian-adamkiewicz-15157u

Cena:


:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Fjällbacka (#10). Czarownica

Autor: Camilla Läckberg

Zaginięcie czteroletniej Linnei z gospodarstwa koło Fjällbacki przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Z tego samego miejsca zginęła wtedy mała dziewczynka. której ciało zostało wkrótce znalezione w pobliskim leśnym jeziorku. Do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki. potem to odwołały. jednak sąd uznał je za winne. chociaż jako nieletnie nie trafiły do więzienia. Jedna z nich mieszkała potem spokojnie w Fjällbace. Druga wróciła po latach jako słynna hollywoodzka aktorka. aby zagrać w kręconym tam filmie o aktorce Ingrid Bergman. która często spędzała wakacje w tej okolicy.

Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede zaczynają szukać jakiegoś związku między obiema sprawami. chociaż początkowo sami w niego nie wierzą. Pomaga im Erika Falck. która pracuje nad książką o zbrodni sprzed lat.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99return to castle wolfenstein pl, jak daleko jest horyzont, audiobook darmowe, książki w pdf, genetycy pdf, pan cogito o cnocie, serce tygrysie, brian moore, sapiens pdf, narzeczona na chwilę, list w butelce nicholas sparks, yehuda bauer, flet z mandragory, biblioteka online za darmo…