ISBN

ISBN

9788381195713: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/droga-przez-gorzkie-lzy-weronika-ceynowa-177307u

Cena:


Natura leczy

Autor: Williams Florence

ZACZNIJ CZERPAĆ Z NATURY PEŁNYMI GARŚCIAMI!

Ta popularnonaukowa książka zawiera solidną dawkę wiedzy o tym. jak natura wpływa na nasze ciało.

 Wraz z Florence Williams odkrywamy przyjemności shinrin-yoku – „leśnych kąpieli” w zaciszu japońskich lasów; pozytywny wpływ obozów survivalowych oraz korzyści płynące ze spacerów po miejskich parkach. Drzewa za oknem. śpiew ptaków czy zapach sosny mają niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia. Autorka przedstawiając najnowsze wyniki badań naukowych dowodzi. że obcowanie z naturą wpływa na ciało i umysł – wzmacnia odporność. obniża ciśnienie krwi. a do tego redukuje stres i pobudza do kreatywnego myślenia.

 Od wieków wiedzieli o tym m.in. Ludwik van Beethoven. Nikola Tesla czy Theodore Roosevelt. któ

43.99: https://woblink.com/ebook/grypa-joanna-gilewicz-brown-jeremy-177390u

Cena:


ISBN

9788363842451: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/ostatni-pokoj-historia-tajemniczego-pamietnika-wasilkowska-frelichowska-krystyna-178232u

Cena:


Psychiatra i demony

Autor: Wojciech Wiercioch

Antoni Kępiński – najsłynniejszy polski psychiatra i znakomity eseista – to nie tylko guru medycyny i filozofii. ale także postać tajemnicza. pełna sprzeczności i niespełnionych marzeń.

Przyszedł na świat tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości i od razu jego rodzina musiała uciekać przed demonami szowinizmu; zaczął studiować medycynę. ale upiory nazizmu rzuciły go w wir przygód i na wyboiste drogi tułaczki po niemal całej Europie; wrócił do Polski – prosto w łapy i kły biesów komunizmu.

Książka plastycznie i dynamicznie pokazuje Mistrza Antoniego nie tylko w labiryncie podróży inicjacyjnej i w różnych sytuacjach granicznych (w karcerze obozu koncentracyjnego. kokpicie myśliwca Royal Air Force. sali szpitala psychiatrycznego czy na łożu śm

:

Cena:ebook, slup ognia, matematyka niepewności, dwunaste nie myśl że uciekniesz, klasyczne teorie socjologiczne, cilka klein, starożytni słowianie, chłopi (powieść), business english książka pdf, strapienie, irena radomska ile ma lat, przemysław biskup, katarzyna buda, nie spij, tomasz komornicki, anatomia czlowieka, interia mazurek, funkcje zespolone, mała baletnica, 12 x śmierć…