Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

Autor: Laura Ellen Anderson

Witajcie w Nokturnii po raz trzeci!

Amelka Kieł jest już dorastającą wampirzycą! Za kilka dni zaledwie na Dyniowym Pustkowiu odbędzie się całonocne przyjęcie z okazji jej jedenastych urodzin. Gości zjedzie się z pewnością niemało. Wszak Amelka wraz z Dyńką. Florką. Kostkiem i księciem Tadżinem dopiero co doprowadzili do sojuszu między Królestwami Mroku i Światła. a Świetliste i Mroczne Istoty nie są już wrogami. lecz przyjaciółmi.

Czy jednak nic nie zakłóci tak pięknie zapowiadającej się urodzinocki? Nie wiemy jak Wy. ale my obawiamy się trochę tytułowego Złodzieja Wspomnień…

Czy naszym bohaterom uda się ocalić i przywrócić wspomnienia mieszkańców Nokturnii? Przekonajcie się sami.

Wyda: Czarna Owca

Cena: 24.99


Centrum handlowe

Autor: Jakub Koniecpolski

Szatan mieszka w Polsce powiatowej. Pod różnymi postaciami: jest szefem ochrony centrum handlowego. czai się w odwiecznej wojnie elit i plebsu. wyżynach i nizinach społecznych. w 12-godzinnym dniu pracy na kasie. żądzach i ambicjach lokalnych włodarzy oraz braku wyobraźni powiatowych policjantów i dziennikarzy.

Wszystko zaczyna się od napadu na bank w nieco większym niż średniej wielkości mieście. a kończy…

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Prawne instrumenty zachowania równowagi finansowej państwa i ich skuteczność

Autor: Grygorowicz Witold

W publikacji zostały poruszone tematy kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania finansów publicznych. Przestawiono proces normatywizacji instrumentów zarządzania państwem. mających na celu zachowanie równowagi finansowej. Autor wykazuje. że za pomocą reguł fiskalnych zawartych w ustawach zwykłych nie jest możliwe stworzenie gwarancji prawnych przestrzegania norm konstytucyjnych dla zapewnienia równowagi finansów publicznych. Określa jednocześnie. jakie warunki muszą zajść. aby wspomnianą równowagę osiągnąć.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 22.45


Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona

Autor: B.V. Larson

Czy istnieje wróg bardziej przerażający niż bezduszna. obca maszyna?

Rok temu Imperium Kherów zmuszono do wycofania się. ale go nie pokonano. Tym razem Imperialni wracają z nową bronią. Gigantyczny okręt sterowany przez sztuczną inteligencję obraca w proch planetę za planetą. Ten niepowstrzymany wróg nie odczuwa strachu ani litości. a Rebelianci rozpoczynają desperacką walkę o to. by choć trochę go spowolnić.

Leo Blake wyrusza w kosmos na pokładzie pierwszego ziemskiego okrętu kosmicznego. by znaleźć sposób na zatrzymanie napastnika. Niestety. z jego winy Ziemia stała się dla Imperium ważnym celem. Nawet jeśli Blake zwycięży. być może to właśnie on doprowadzi do zagłady ojczystej planety.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Pieśni ofiarne

Autor: Rabindranath Tagore

Utwory liryczne Rabindranath-Tagory pisane są w oryginale po bengalsku (jedna z odmian sanskrytu).

‚Uroki tej czystej poezji podbiły niedawno Europę. mało jeszcze dotychczas obznajmioną z tradycją tej pieśni o wiele potężniejszymi precedensami. Otrzymał więc Tagore nagrodę Nobla — i boleć prawdziwie należy. że ów wzniosły poeta hinduski. mający jak gdyby przeczucia świetlane Chrystusa. lecz nieznający Go. jako Boga wcielonego żywej wiary ludzkiej. musi uczyć dzisiejszą Europę chrześcijańską idealizmu myśli i uczuć…’

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9pierwsza na liście pdf, lot 202 chomikuj, sex/love książka, scenariusz teatralny komedia, roman kolton, radek rak puste niebo, pod skórą książka, rene goscinny jean jacques sempe mikołajek, lektura kamienie na szaniec, curyło ginekolog, www audiobook pl, cafe pod minogą książka, taleb antykruchość, dzisiaj śpisz ze mną pdf, tadeusz niwiński ja, devlin jennifer l. armentrout pdf, uzdatnianie wody pdf, polskie triumfy, lost planet extreme condition…