Pokój straceń

Pokój straceń

Autor: Jeffery Deaver

Nowy zaskakujący thriller autora bestsellerów „New York Timesa”!

W hotelu na Bahamach ginie Robert Moreno. obywatel USA mieszkający w Ameryce Południowej. Zastrzelony przez snajpera Moreno. był obserwowany przez jedną z rządowych agencji bezpieczeństwa. która otrzymała sygnał o planowanym przez niego zamachu terrorystycznym na siedzibę koncernu naftowego na Florydzie.

Lincoln Rhyme i Amelia Sachs uczestniczą w śledztwie przeciwko służbom. które mogły wykonać egzekucję na rzekomym terroryście. Sachs zbiera informacje o Morenie. odtwarzając przebieg jego pobytu w Nowym Jorku. natomiast Rhyme wyrusza na Bahamy. aby na miejscu odnaleźć dowody fizyczne popełnionego przestępstwa. Tropiąc wytrawnego snajpera. sam naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Rhyme i Sachs

:

Cena:


30 Scen z życia Maryi

Autor: Aneta Liberacka

Poruszające. intymne świadectwa. będące zapisem prawdziwych historii pokażą Ci jak w praktyce inspirować się życiem Maryi – jak przeżywać radosne. ale także bolesne chwile w Twoim życiu. Niezbędnik bliskości z Maryją. który oddajemy w Twoje ręce. poprzez rozważanie Jej życia. pomoże Ci być blisko Niej w modlitwie czy rozmyślaniach o Niej jako kobiecie. matce. przyjaciółce i drogowskazie.

Wszystkie historie przedstawione w książce są prawdziwe.

W środku znajdziesz:

 • 30 scen z życia Maryi. zaczerpniętych z Ewangelii
 • 30 prawdziwych historii współczesnych kobiet wraz z wezwaniami modlitewnymi
 • Wybór pogłębiających felietonów o Maryi – Kobiecie. Matce. Drogowskazie życia
 • Zbiór najpiękniejszych modlitw. litanii i nowenn za wstawienni

  40: https://woblink.com/ebook/zabijcie-wszystkich-bog-swoich-rozpozna-violetta-domagala-169676u

  Cena:


  ISBN

  9788375156645: Wydawnictwo

  Format

  25.99: https://woblink.com/ebook/zla-julia-leisa-rayven-31940u

  Cena:


  Kurier carski (Z Moskwy do Irkutska)

  Autor: Jules Verne

  Wspaniała powieść przygodowa klasyka fantastyki – Juliusza Verne. Tagi: po polsku. język polski. książki polskie. przygodowa. podróżnicza. fantastyka.

  Wydawnictwo: Masterlab

  Cena: 4.5  agnieszka maciąg menopauza, rupi kaur książki, wywieranie wpływu na ludzi. teoria i praktyka – robert b. cialdini, krzysztof świtała, polityka kryminalna pdf, franko szczescie, wydawnictwo fantasmagorie, czarna owieczka lektura pdf, nowy wspaniały świat mobi, iga karst, sonet 4 mikołaj sęp szarzyński, glebia challengera, harry potter i kamień filozoficzny ksiazka, platforma net…