Pięć poziomów przywiązania

Pięć poziomów przywiązania

Autor: Don Miguel Ruiz

W niniejszej książce opisuję pięć poziomów psychicznego i umysłowego przywiązania do rozmaitych idei i przekonań. prowadzących niekiedy wręcz do zniewolenia. Owe poziomy są niczym słupy milowe. które wyznaczają z jednej strony skalę przywiązania do własnych poglądów. a z drugiej stopień otwartości na inne możliwości i opinie.

Mam nadzieję. że zagłębisz się w tej lekturze po to. by prześledzić. jak bardzo jesteś przywiązany do poszczególnych przeświadczeń oraz wyobrażeń wszak to one kształtują twoją rzeczywistość. twój Osobisty Sen. a równocześnie współtworzą nasze wspólne realia. wspólny Sen Planety.

Tylko z samoświadomością niezaburzoną w jakimkolwiek stopniu ograniczeniem własnych myśli możesz korzystać z prawdziwej wolności w poszukiwaniu własnych pasji i w pełni wykorzystywać życiowe możliwości.

Wybór należy do ciebie.

Don Miguel Ruiz jr

Don Miguel Ruiz Jr.. mój pierworodny. należy do nowej generacji mistrzów Tolteków. których praca odmienia sposób życia tak bliskiej naszym sercom ludzkości.

Don Miguel Ruiz. autor książek Cztery umowy i Ścieżka miłości

‚Można. naprawdę można uczestniczyć w dziele ludzkiej egzystencji i żyć pełnią życia” pisze don Miguel Ruiz Jr. Toltekowie. niezwykłe kobiety i wspaniali mężczyźni. uczeni. artyści i mędrcy prastarej kultury. żyjący wieki temu w Meksyku. wiedzieli. jak to zrobić. Jestem wielbicielką tej tradycji. Czuję ją do szpiku kości. Fantastycznie byłoby znać tych ludzi!

Na szczęście żyją i piszą ich rdzenni duchowi spadkobiercy. Echo dawnej mądrości. miłości i mocy dociera do naszych serc i przemienia je. Tak jakby babcie i dziadkowie z rodu Tolteków niestrudzenie czuwali nad nami. wierząc. że jesteśmy gotowi na tę przemianę.

Renata Arendt-Dziurdzikowska. Zwierciadło

Ze wszystkich wewnętrznych nakazów. których należy się wyzbyć. jeden jest najważniejszy: uwolnijmy się od narzuconego sobie przymusu osiągnięcia ideału. który ma sprawić. że będziemy czuli się szczęśliwi. I nie chodzi wyłącznie o wygląd zewnętrzny. W równym stopniu dotyczy to sposobu myślenia. filozofii. jakiej hołdujemy. duchowych celów i miejsca w społeczeństwie. Wszystko to składa się na warunki. pod jakimi siebie akceptujemy. Wydaje nam się. że aby być wartym naszej własnej miłości. musimy żyć zgodnie z oczekiwaniami. jakie sobie postawiliśmy. Powinniśmy jednak zrozumieć. że te oczekiwania są wyrazem zawartych przez nas umów. a nie naszej prawdziwej natury.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 24.9


Człowiek. który robił cuda

Autor: Herbert George Wells

„Człowiek. który robił cuda” to opowiadanie autorstwa Herberta George’a Wellsa. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Opowiadanie H. G. Wellsa dotyka tematu granicy władzy człowieka nad światem i innymi bytami. Czy prosty człowiek. do tego ateista i sceptyk. może skutecznie panować nad swoją siłą sprawiania tego. czego tylko zapragnie?

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


Wejdź – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Nagle wrócił do stołu i usiadł na swoim miejscu. Stała dalej. opierając się o blat. Gdy tak siedział. ściskał fiuta przez spodnie i na nią patrzył. zastanawiała się. dlaczego nie kontynuują. Ale naraz zrozumiała. że pracował nad czymś w myślach. więc czekała cierpliwie. nie ryzykując. że wszystko weźmie w łeb.

Ma już dość narzekań matki. że wciąż bezczynnie siedzi w domu. zamiast znaleźć jakąś pracę. dlatego postanawia zająć się odśnieżaniem i zarobić w ten sposób trochę pieniędzy. Gdy puka do drzwi dużej willi. by zaoferować swoje usługi. otwiera mu dojrzała. lecz niesamowicie seksowna kobieta w szlafroku. Od razu zaprasza go do środka. a jej spojrzenie i zachowanie zdradza. że jest zainteresowana czymś więcej niż tylko odśnieżeniem swojego podjazdu. Erotyczna gra m

2.99: https://woblink.com/ebook/na-ulicy-w-madrycie-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-203431u

Cena:jej pierwszy błąd, lisa lueddecke, konflikty bliskiego wschodu, ilona copik, barbara gierusz podręcznik samodzielnej nauki księgowania, kwiat pustyni pdf, autyzm i zespół aspergera pdf, test z władcy lewawu, kazusy prawo karne, polowanie na, le mans 66 chomikuj, zbigniew spendel, małgorzata musierowicz nowa książka, więzień nieba pdf, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta chomikuj, za niebieskimi drzwiami audiobook, wiesław wernic książki, magdalena wrzesińska, psychoterapia dorosłych dzieci alkoholików, magnetyzm serc, jak ściągnąć książkę, opowiadania erotyczne audiobook, potencjał militarny polski, fizykoterapia książki, jak nie dać sobą manipulować pdf, kochanka aleksandra wielkiego…