Smakoterapia 3

Smakoterapia 3

Autor: Zasuwa Iwona

Kiedy zaczynasz świadome odżywianie. natrafiasz na szereg wyzwań. Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie – jak na to wszystko znaleźć czas? Z pomocą przyjdzie Ci Smakoterapia 3. czyli książka. która pomoże zorganizować spiżarnię! Dzięki niej zawsze znajdziesz w domu co nieco: nie tylko drobne przegryzki. smakołyki i przyprawy. ale i całkiem solidne posiłki. Przygotowując kilka razy w roku zdrowe domowe półprodukty. znacząco zminimalizujesz czas poświęcany na codzienne stanie przy garach i zyskasz pewność. że to. co postawisz na stole. będzie jest nie tylko smaczne. ale i doskonałej jakości!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 34.9


Piękno bez tajemnic

Autor: Ambroziak Marcin

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to by w każdym momencie życia wyglądać dobrze. a nawet lepiej niż wskazywałaby na to metryka […]. W tej książce zdradzę na to sprawdzone sposoby – te. które działają i w które absolutnie wierzę’.

Dr Marcin Ambroziak zaprasza w podróż po świecie medycyny estetycznej! Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. stworzył pierwszy kompleksowy poradnik. w którym w przyjazny sposób opisuje skomplikowane zabiegi i wyjaśnia zawiłości lekarskiej terminologii. W książce przedstawia procedury korygujące konkretne mankamenty urody. jak i te. które pozwolą po prostu dłużej cieszyć się młodym wyglądem.

 • przegląd zabiegów
 • ocena ich skuteczności
 • praktyczne wskazówki
 • Wydawnictwo: MUZA SA

  Cena: 23.9


  Los

  Autor: Carlan Audrey

  Niewielu może powiedzieć. że przeszli przez ogień przeznaczenia. Ja jestem wyjątkiem. Poparzona emocjonalnie i fizycznie… Mam blizny wzdłuż ramienia i z boku klatki piersiowej. Lekarze uczynili wszystko. co w ich mocy. by mnie wyleczyć. Uszkodzoną skórę zastąpili gładką. przeszczepioną z innych części ciała. Ale byli w stanie zrobić tylko tyle. Czasami to. czego nie widać. nie może się zagoić. Tamtej nocy w pożarze straciłam nie tylko fragmenty skóry. Ogień strawił mój talent. urodę. a co najważniejsze. zniszczył związek z mężczyzną. którego kochałam. Tak. to ja go odepchnęłam. ale miałam powody. Zrobiłam to. co na moim miejscu uczyniłaby każda kobieta. Wyrzekłam się wszystkiego. by on pewnego dnia mógł znaleźć spokój i szczęście. Teraz trochę wyzdrowiałam. fizycznie i psychicznie. ale wciąż tęsknię do

  34.9: https://woblink.com/ebook/droga-66-droga-matka-owczarski-artur-178144u

  Cena:


  The Night Born

  Autor: Jack London

  Romance and adventure. the majestic nature and extreme conditions. strong and independent heroes – Jack London’s stories are extremely popular. more than a hundred adaptations of works are known. In a small work. Born in the Night. the author shows how the benefits of civilization are inferior to the forest and to a huge concept called Freedom. A woman who stumbles upon abandoned bags of gold does not become a noble lady with a wardrobe. but leads a small tribe.

  Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

  Cena: 14.9  adiobook, tajemnice 2 wojny swiatowej, chłopiec z latawcem pdf, nieświęty mikołaj, kazuo, dragon age inkwizycja podniebna twierdza, najdawniejsze dzieje ziem polskich, hellinger książki, pippi pończoszanka pdf, darmowe książki na kindle, wielki następca, lech korniszewski, chyłka rewizja, kaci wołynia, bruno epoka genialna, wszystkie ziarna piasku, książki do ebooka, motyl i skrzypce…