Napraw mnie

Napraw mnie

Autor: Anna Langner

Żelki i Netflix to zdaniem Amy jedyny sposób na leczenie złamanego serca. Przynajmniej do czasu. aż na horyzoncie pojawia się nowa praca w agencji reklamowej. Pełna wyzwań i okazji. w których można się wykazać. na pewno pozwoli odwrócić uwagę od myśli kotłujących się w głowie.

Jednak osiągnięcie wewnętrznego spokoju nie przychodzi Amy tak łatwo. W Black Library od kilku tygodni pracuje niezwykle uzdolniony programista i spec od social mediów. Przystojny. wytatuowany i z gniewem w oczach. Brzmi znajomo? Ścieżki Amy i Barry’ego znów się splatają. bo jak wiadomo. przeznaczenie nie odpuszcza.

Tajemnice i pytania mnożą się jak ślimaki po deszczu. a napięcie między dwójką bohaterów rośnie z każdą przewracaną kartką tej książki. Czy zniszczoną relację uda się naprawić? A co jeśli komuś bardzo zależy

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19


Piękny

Autor: Agnieszka Kraśkiewicz

Ta historia jest jak najbardziej współczesna. współczesne są także jej wątki. Kariera przez łóżko? Nie tym razem. bo to banał. Tym razem przez wypadek. Nie codziennie ratuje się z opresji Pięknego. a jeszcze rzadziej ratuje mu się życie. Kopciuszek uratował księcia. czyli wszystko na odwrót.

 

Zamiast więc tradycyjnego Kopciuszka mamy onegdaj Pretty Woman. a zamiast Pięknej i Bestii mamy obecnie „Pięknego” i „bestię” w jednej osobie. Tym razem jest to mafijna. polsko-hiszpańsko-włoska wersja historii o dziewczynie znikąd i mężczyźnie pięknym niczym „książę z bajki” (stąd ksywka: „Piękny”).

 

Aby lepiej wczuć się w atmosferę otaczającą Natalię Karwowską. bohaterkę powieści Agnieszki Kraśkiewicz. wystarczy przywołać zapach perfum. jakich używa – Sì Armaniego –

20: https://woblink.com/ebook/ontologia-materializm-i-jego-granice-lagosz-marek-196087u

Cena:


101 Porad Rodzicielskich – część I

Autor: Mariola Kurczyńska

“101 Porad Rodzicielskich część I: potencjał intelektualny i emocjonalny dzieci oraz emocje przy stole”. to skarbnica wiedzy i porad dla rodziców dzieci od 2. do 6. roku życia. Ta wiedza będzie Ci służyć każdego dnia. a także przygotuje Cię na setki niespodziewanych trudnych “rodzicielskich sytuacji”.

Jak wspierać swoje dziecko w kilku ważnych sferach życia jednocześnie? Jak dbać o jego rozwój – emocjonalny i intelektualny? Jak zachęcić dziecko do próbowania nowych potraw i zdrowego odżywiania? Co robić. kiedy nie możemy poradzić sobie z pojedynczą sytuacją u dziecka. jak np. lęk przed dentystą. niechęć do odrabiania lekcji czy wykonywania obowiązków domowych?

Na podstawie swojego 25-letniego doświadczenia dokładnie wiem. z czym najc

5.99: https://woblink.com/ebook/arendt-derrida-i-foucault-a-religia-autor-zbiorowy-195648u

Cena:


ISBN

9788366494336: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/dlaczego-jezus-ravi-zacharias-207475u

Cena:


Wolność. wiara. Bóg

Autor: Grzegorz Strzelczyk

Jak wiele dzisiejszy Kościół ma wspólnego z Jezusem? Czy Kościół zabrał nam wolność. którą podarował nam Chrystus? Wierzymy w jednego Boga. czy może w trzech? Czy to. co święte. kończy się na progu świątyni? Czy po śmierci przestajemy być sobą? Większość z nas wzrastała w religijnym otoczeniu. Chrześcijaństwo jest więc dla nas tak oczywiste. że przestajemy się nad nim zastanawiać. Czy jednak naprawdę wiemy. w co wierzymy? Jeden z najodważniejszych polskich teologów w rozmowie z Anetą Kuberską-Bębas prowokuje do zmierzenia się z tym pytaniem i zaprasza na wyprawę w głąb chrześcijaństwa. W nowym świetle pokazuje prawdy pozornie doskonale znane oraz źródła i sens tych. o których myślimy rzadko lub wcale. Wszystko po to. byśmy odkryli. że „ku wolności wyswobodził nas Chrystus”. Jeśli nie spróbujemy odnaleźć sensu wiary. skażemy ją na powolne umieranie. a siebie na niewolę bezmyślnych przyzwyczajeń. Grzegorz Strzelczyk – prezbiter. doktor teologii. zajmuje się głównie chrystologią. a także historią teologii i jej współczesnymi wyzwaniami. Odpowiada za formację do diakonatu stałego w archidiecezji katowickiej. Aneta Kuberska-Bębas – historyk i teolog. dziennikarka Radia eM.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Cena: 39.9wyjrzeć, instytut solidarności i męstwa im. witolda pileckiego, brain maker, wojna trzydziestoletnia 1618-1648. tragedia europy, zbigniew białas tal, phraseologismen, słownik lacinsko polski, mówiąc, profanacje, orwella, jak pozyskać przyjaciol i zjednac sobie ludzi, mobi dziennik lisia góra, matematyka w ekonomii, alalia prolongata, zmarzlak, nowości książkowe literatura kobieca, wypożyczalnia ebooków, pocieszki, teoria optymalnego obszaru walutowego, gry minecraft2, nieprzejednana honor chomikuj, wargame: european escalation…