Stulecie trucicieli

Stulecie trucicieli

Autor: Linda Stratmann

Ogarnięci lękiem przed terroryzmem. nie zdajemy sobie sprawy. że dziewiętnastowieczną opinię publiczną równie silnie przerażali truciciele. którzy. jak wierzono. czaili się wśród zwykłych ludzi. Lęk i potępienie budziły służące dosypujące arszeniku do posiłków swoim gospodarzom czy rodzice trujący swoje dzieci. by wyłudzić pieniądze od firmy ubezpieczeniowej. Wśród ‚narzędzi zbrodni’ prym wiodły arszenik. strychnina i opium. To. że uwolniono świat od wszechobecnego strachu przed trucicielami. było – jak się można dowiedzieć z tej pasjonującej książki – zasługą zarówno wytrwałości prokuratorów i policjantów. jak i dociekliwości naukowców.

W tej pełnej mrocznych opowieści książce Linda Stratmann przedstawia zarówno głośne. jak i prawie nieznane przypadki ot

https://woblink.com/product-publication/download/143697/epub: 1

Cena:


Złączeni pokusą

Autor: Cora Reilly

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz. kiedy jest już w wieku. w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub. ma nadzieję. że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.

Jednak ojciec obiecuje ją mężczyźnie. który jest od niej dwa razy starszy. Dziewczyna stara się wpłynąć na zmianę tej decyzji. lecz traci nadzieję. gdy jej błagania nie przynoszą żadnych efektów.

Romero od początku ignorował Lily. Jej wiek oraz pozycja sprawiały. że nie zwracał na nią uwagi. Jednak teraz dziewczyna nie jest już podlotkiem tylko młodą kobietą. Romero pragnie jej. choć została obiecana innemu. a to m

:

Cena:


Marionetka

Autor: Amo Jones

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką. nie da się mnie naprawić”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona. upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok. jedna zła decyzja mogą sprawić. że dziewczyna zniknie na zawsze.

Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka. która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”. a w szczególności od jednego z nich.

Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wy

34.9: https://woblink.com/ebook/psychologia-zla-marcin-kowalczyk-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-grazyna-jedrzejec-justyna-mrowiec-mariusz-kula-skladnica-literacka-joel-e-dimsdale-piotr-walkowicz-28945u

Cena:zemsta klonowego cienia, ksiazki pdf, wieża eiffla nad piną, literatura sensacyjna, jacek kaczmarski między nami, natalia minge, jarosław woroń, muzeum osobliwości, książki ebooki za darmo, skorpion tuchlin, orbis linguarum, rafał ohme książki, marcin molik, wypalenie zawodowe pdf, program pdf do pobrania za darmo, dogoterapia książki pdf, rejmer małgorzata, włodzimierz pańków, doligalski…