Galeria legend ekstraklasy

Galeria legend ekstraklasy

Autor: Wojciech Bajak

Do tej pozycji uprawniał go niesamowity drybling i umiejętności techniczne. Dzięki szybkości i naturalnej kiwce łatwo przedostawał się pod pole karne rywali. Wytrzymałość sprawiała natomiast. że można było się spodziewać jego kolejnych rajdów praktycznie w każdej chwili. nawet pod sam koniec spotkań. Dla tych popisowych numerów na stadion ŁKS-u ściągały tłumy. Szacuje się. że większość Stanisławów urodzonych w tym mieście pod koniec lat siedemdziesiątych zawdzięcza swoje imię właśnie temu zawodnikowi. Jego ściągnięcie klub zawdzięcza włókniarkom. które poskarżyły się Edwardowi Gierkowi. że ich mężowie myślą o braku tego piłkarza. a nie o pracy.

O kim mowa? Zagorzali fani piłki nożnej na pewno rozpoznają po tych kilku zdaniach polskiego utalentowane

:

Cena:


Pan. Wiktoria. Marzyciele

Autor: Knut Hamsun

Opowieści o trudnej miłości oraz pięknie północnej przyrody

Trzy powieści norweskiego noblisty są obowiązkową lekturą dla miłośników literatury skandynawskiej.

W prozie Knuta Hamsuna dominują charyzmatyczne. targane namiętnościami postaci oraz bezwzględna. niewzruszona natura. Telegrafista Rolandsen z Marzycieli to człowiek targany wielkimi namiętnościami. ekscentryczny wynalazca i kochliwy artysta o burzliwym życiu. Jednak jego fantazja. wewnętrzna energia i emocjonalność nie znajdują zrozumienia społeczności wioski rybackiej. w której przyszło mu żyć. Wśród wszystkich marzeń i tajemnic telegrafista szuka drogi do serca ukochanej kobiety. Bohaterami Wiktorii są wrażliwi. lecz dumni młodzi ludzie – to opowieść o miłości. która bardziej dzieli. niż łączy. Z kolei porucznik Thomas Glahn z Pana spędza rok w lasach dalekiej Północy. jednocząc się z naturą. Tam spotyka miłość – równie niezwykłą jak zniewalające. ale krótkie i kapryśne północne lato….

Gorące emocje w krajobrazach mroźnej Północy oraz wzruszające historie – za to czytelnicy kochają skandynawską prozę.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39lars mytting, chesterton ortodoksja, ulfhednar, anzenbacher wprowadzenie do filozofii, bez pożegnania mia sheridan chomikuj, dzien m, mirosław prandota, jak pokochać freaka, darmowe książki pdf pełne wersje, stulecie winnych tom 1, alan wysocki, historia wychowania pdf, muzułmański fundamentalista, divinity original sin 2 solucja, felix, net i nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa, będziesz na to patrzył…