Żyj z radością

Żyj z radością

Autor: Yongey Mingyur Rinpoche

Od wieków buddyści czerpią nieograniczone pożytki z medytacji. Ale jak ona działa? I dlaczego? Nawet najlepsi współcześni naukowcy przez długi czas nie byli w stanie tego stwierdzić. Aż do teraz.

W swej pionierskiej książce znany na całym świecie nauczyciel buddyjski Yongey Mingyur Rinpoche odkrywa przed nami tajemnice medytacji. Przy współpracy z naukowcami z Waisman Laboratory for Brain Imaging and Behavior. pomaga nam lepiej zrozumieć współczesne badania naukowe. wskazując na to. że systematyczna praktyka medytacji uaktywnia obszary mózgu odpowiedzialne za szczęście i współczucie.

Z zaraźliwą radością i nienasyconą ciekawością Yongey Mingyur łączy zasady buddyzmu tybetańskiego. neuronauki i fizyki kwantowej w sposób. który na zawsze zmieni nasze podejście do ludzkiego doświadczenia. Stosując opisane przez autora podstawowe praktyki buddyjskie. możemy odkryć. jak rozwiązywać codzienne problemy i rozpoznać nieograniczony potencjał własnego umysłu.

Żyj z radością to prawdziwa mądrość. Żywa i przejrzysta. Rinpoche zbudował pomost między naukami Buddy a współczesną neuronauką oraz fizyką. Z łatwością znajduje punkty wspólne w – jak się wydaje na pierwszy rzut oka – tak odległych i skomplikowanych dziedzinach. Dzięki temu podróż. w jaką się udajemy. czytając jego książkę. jest niezwykle barwna i interesująca.

W podejściu Rinpochego czujemy miłość oraz głębokie. intymne wręcz zaangażowanie. Nieustannie powtarza. że doświadczenie nas samych i świata. w jakim żyjemy. stanowi tylko projekcję naszego umysłu. Co więcej – jesteśmy w stanie zmienić własny umysł. Po prostu obserwując wszystko. co się w nim dzieje. możemy sprawić. by neurony w naszym mózgu zmieniły swój sposób funkcjonowania.

Rozwijając w sobie miłość i współczucie oraz przekształcając własne myślenie w niczym nieograniczoną wolność. możemy urzeczywistnić naszą wrodzoną mądrość i przebudzić się do prawdziwego szczęścia.

Koniecznie przeczytaj tę książkę.

Richard Gere. aktor

Ta książka to dar… nie tylko dla tych. którzy poszukują ścieżki. ale także dla biznesmenów. lekarzy. nauczycieli. rodziców… i wszystkich pragnących poprawić jakość życia. nie tylko swojego. ale i innych żyjących w ich otoczeniu. Biorąc tę książkę do ręki. czytelnik otrzymuje wielką życiową szansę. Szansę nie tylko na radość. ale i na spełnienie.

Roshi Reiko – Maria Moneta-Malewska. autorka książki Zen. Zamiatając skały. czesząc mech

To przewodnik. który wskazuje. jak ulepszyć wędrówkę przez życie. A podróż zaczyna się w miejscu. w którym się znajdujemy. stawiając pierwszy krok.

Daniel Goleman. fragment Wstępu

Ta książka stanowi nieocenione źródło wiedzy o nas samych i drogowskaz pokazujący. jak uczynić życie radosnym.

Każdy czytelnik może w niej odkryć coś dla siebie. Praktykujący buddysta usystematyzuje i pogłębi swą wiedzę. Ten. kto chce się dowiedzieć czegoś o buddyzmie. zyska wiele cennych informacji. Wszyscy. którzy po prostu pragną lepiej zrozumieć swoje życie. niezależnie od reprezentowanego światopoglądu. znajdą tu wiele inspirujących wątków.

Lama Rinczen. przewodniczący Rady Polskiej Unii Buddyjskiej pod patronatem Jego Świętobliwości Dalajlamy

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


:

:

Cena:


The Return of Sherlock Holmes

Autor: Arthur Conan Doyle

The Return of Sherlock Holmes – a collection of stories by Arthur Conan Doyle. a British writer and medical doctor. He created the characters of Sherlock Holmes and Dr. Watson. The Sherlock Holmes stories are considered milestones in the field of crime fiction.

This collection of stories consists of: 

 1. ‚The Adventure of the Empty House’
 2. ‚The Adventure of the Norwood Builder’
 3. ‚The Adventure of the Dancing Men’
 4. ‚The Adventure of the Solitary Cyclist’
 5. ‚The Adventure of the Priory School’
 6. ‚The Adventure of Black Peter’
 7. ‚The Adventure of Charles Augustus Milverton’
 8. ‚The Adventure of the Six Napoleons’
 9. ‚The Adventure of the Three Students’
 10. ‚The Adventure of the Golden Pince-Nez’
 11. ‚The Adventure of the Missing Three-Quart

  12.99: https://woblink.com/ebook/the-poison-belt-arthur-conan-doyle-205826u

  Cena:


  https://woblink.com/ebook/environmental-issues-angielski-dla-studentow-ochrony-srodowiska-dorota-dziuba-207480u

  : 1

  :

  Cena:


  Format

  PDF: 206279

  https://woblink.com/ebook/jak-w-21-dni-naprawic-zwiazek-anna-guzior-rutyna-206279u

  :

  Cena:  laura i filon, solucja fire red, żydzi zychowicz, megan mcdonald, habit zamiast szminki, niespełniony, leksykon rzeczoznawcy majątkowego pdf, tokarczuk ebook, bez znieczulenia jak powstaje człowiek, kościoły krakowa, jan kulig, pożegnaj wagę, milosc leczy rany…