Nie patrz w tamtą stronę

Nie patrz w tamtą stronę

Autor: Marcin Grygier

Czy zdarzyło ci się świadomie odwrócić wzrok od ludzkiej krzywdy? A może lubisz patrzeć? 

W Puszczy Kampinoskiej zostają znalezione zmasakrowane zwłoki nastolatki. Wszystko wskazuje na rytualny mord dokonany przez okrutnego i żądnego zemsty oprawcę. Nadkomisarz Roman Walter musi trafić na jego ślad. zanim pojawią się kolejne ofiary. Podejmuje dramatyczną walkę. w której stanie twarzą w twarz z demonami przeszłości. 

Marcin Grygier (ur. 1969 r.) – absolwent Politechniki Śląskiej. z wykształcenia chemik. pracuje w branży związanej ze sprzętem medycznym. Żonaty. ojciec dwóch dorosłych synów. Z zamiłowania narciarz. motocyklista i biegacz. Książka „Nie patrz w tamtą stronę” to jego literacki debiut.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena:


Obsesja (Fortuna)

Autor: Erica Spindler

Najwyższe poświęcenie … Mroczna obsesja… Walka o życie … Na życiu Skye Dearborn od dawna kładzie się cieniem niewyjaśniona. mroczna przeszłość. Udało jej się skutecznie wyprzeć z pamięci przerażające wspomnienia. Jednak nieokreślony lęk powracał. kiedy widziała strach w oczach matki śniącej stale ten sam sen. Na długo zapadła w jej pamięci wizja krwi rozlanej na lśniącej posadzce i przerażającego krzyku. Kiedy coraz częściej zaczęła pytać o przeszłość. niespodziewanie los rozdzielił ją z matką. Minęły lata. Skye zostawiła za sobą przeszłość i zaczęła z nadzieją patrzeć w przyszłość. Wydawało się. że szczęście wreszcie uśmiechnęło się do niej. Jednak przekorny los prowadzi ją znowu w ramiona niebezpieczeństwa. z powrotem do koszmaru z dzieciństwa. Zło. które przeczuwała. ma

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


The Happy Prince and Other Tales

Autor: Oscar Wilde

This is a collection of five short stories (The Happy Prince. The Nightingale and the Rose. The Selfish Giant. The Devoted Friend. and The Remarkable Rocket). that are fairytales like moral fables. not only for children. but drenched in subtle hints aimed at the older readers. Each little story is a beautifully told allegory touching to the heart. Each tale in this compilation is different but there is a strong lesson that could be seen in all. This is the lesson of love and friendship. how it differs in every scenario and what exactly is true love or devoted friendship. The lessons teach in these stories of good and bad. bad might not be necessarily evil but more of the selfish kind. it talked of selflessness and how true love redeems everything in the end. These tales are dark and colorful at the same time. and deal mostly with selfishness. compassion. egotism. Christianity. goodwill and love.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Gra o tron

Autor: George R.R. Martin

W Zachodnich Krainach po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima. lodowate wichry wieją z północy. gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.

Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla. Aerysa Targaryena. zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain. lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo. równie szalone jak on sam…

Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Pisze wolno i raczej niewiele. aczkolwiek każda jego książka spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników i krytyki.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Pikantnie po włosku

Autor: Małgorzata Lisińska

Życie Magdy nigdy nie było poukładane czy zwyczajne. a związek z Roberto bynajmniej tego nie zmienia. Przynosi za to mnóstwo namiętności. ale i pytań. których dziewczyna dotychczas sobie nie zadawała.

Jak potoczą się jej losy? Jakie ostatecznie podejmie decyzje?

Tego dowiecie się z tej zabawnej i pełnej erotyzmu powieści.

W tej książce jest pikantnie między bohaterami na kilka różnych sposobów – pikantne kłótnie. pikantny seks. a przede wszystkim pikantny uśmiech na twarzy czytelnika. Dawno tak dobrze się nie bawiłam czytając romans. Polecam.

Grażyna Wróbel – Czytaninka

——-

Gosia Lisińska ma talent do tworzenia lekkich. pozytywnych i przy tym niezwykle zabawnych historii. Koniecznie musicie poznać Magdę i jej

29.9: https://woblink.com/ebook/hustawka-agnieszka-lis-127287u

Cena:gastrofizyka, krzysztof klenczon historia jednej znajomości, bieguny wzrostu, w ułamku sekundy alex kava, ks. dolindo ruotolo książka pdf, gombrowicz operetka, astronomia mp3, zjazd absolwentów musso chomikuj, seostation pl, jak mówić żeby maluchy nas słuchały pdf, barbara szyszka, mężczyźni mojego życia, spis treści ten obcy, ostre przedmioty książka pdf, ordan, kwestionariusz stylów przywiązaniowych pdf, a to historia, dłonie pełne światła pdf, klaudiusz i messalina…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin