Era supernowej

Era supernowej

Autor: Cixin Liu

Autor bestsellerowego Problemu trzech ciał.

Do Ziemi dociera zabójcze radioaktywne promieniowanie odległej o osiem lat świetlnych supernowej. Naukowcy z przerażeniem odkrywają. że w jego wyniku wszyscy ludzie w wieku powyżej trzynastu lat umrą w ciągu roku. Rozpoczyna się gorączkowy wyścig z czasem. Dorośli muszą jak najszybciej przekazać dzieciom całą wiedzę o zarządzaniu światem. żeby ludzka cywilizacja mogła przetrwać.

Dzieci. które bez przerwy myślą tylko o zabawie. nie przejmują się jednak zbytnio dziedzictwem swoich rodziców. Najbardziej cieszy je nieograniczony dostęp do technologii i broni – od karabinów do pocisków balistycznych. Przyszłość rodzaju ludzkiego maluje się w czarnych barwach…

Wydawnictwo: REBIS

Cena:


Tylko milion

Autor: Maria Ulatowska

Frapująca historia o tym. że pieniądze szczęścia nie dają. Nie brak tu dobrego humoru. wątków sensacyjnych i odrobiny romantyczności. typowych dla Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego.

Na Matyldę Ulęcką jak grom z jasnego nieba spada informacja o otrzymanym spadku. Zostawił go ekscentryczny Amerykanin. były narzeczony babki dziewczyny. Intrygujący zapis w testamencie jest obietnicą kwoty znacznie wyższej. Warunek jest jeden: pierwszy milion zniknie z konta Ulęckiej w ciągu zaledwie trzydziestu dni.

Zakup willi z basenem czy drogocennych dzieł sztuki nie wchodzi w grę. tak więc Matylda i jej partner Janusz wyruszają na wakacje swojego życia. rozpoczynając wyścig z czasem. w trakcie którego skrupulatnie gromadzą wszystkie rachunki i faktury. Podróż jest po brzegi wypełniona luksusami i serią jedynie na pozór normalnych zdarzeń. Naprawdę ciekawie zrobi się jednak dopiero wtedy. kiedy para odkryje. że każdy ich ruch jest śledzony przez dziesiątki kamer i miliony internautów…

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński to duet znany z książek „Autorka”. „Pokój dla artysty” i „Historia spisana atramentem”. Osobno stworzyli takie książki. jak trylogia o Sosnówce. „Kamienica przy Kruczej”. „Domek nad morzem” (Maria Ulatowska); „Był sobie złodziej”. „Mucha”. „Zabić. zniknąć. zapomnieć” (Jacek Skowroński). Obydwoje urodzeni i mieszkający w Warszawie. ostatnio częściej jeżdżą po Polsce i świecie. niż przebywają w swoim mieście. Podczas wypraw podziwiają uroki fascynujących miejsc i zbierają materiały do kolejnych książek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


25.9

https://woblink.com/ebook/dekalog-prawdziwa-droga-w-czasach-zametu-piotr-glas-tomasz-p-terlikowski-137509u: https://woblink.com/product-publication/download/137509/epub

Autor

:

Cena:


Pani McGinty nie żyje

Autor: Agata Christie

Dlaczego zginęła prosta kobieta sprzątająca ludziom po domach. pani McGinty? Czy rzeczywiście zabił ją jej lokator dla kilku funtów ukrytych pod podłogą?

Do Herkulesa Poirot zgłasza się policjant. który nie wierzy w winę oskarżonego i skazanego Jamesa Bentleya. W Broadhinny. gdzie doszło do tragedii. wszyscy mieszkańcy to prawi ludzie. a na ołtarzu cudzej prawości niejeden już położył głowę – jak trzeźwo zauważa detektyw. Co więcej. tylko jego zastanawia. kogo przedstawiają fotografie ze starej gazety.

„Pani McGinty nie żyje. Umarła. ale jak?

Na kolanach. jak ja. o tak”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Nieznajoma

Autor: Dickson Allison

Wciągająca mieszanka rodzinnych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji rodem z Hitchcocka. Fani ‚Kobiety w oknie’ będą zachwyceni!

Phoebe Miller nie jest pewna. kiedy pierwszy raz zobaczyła ten stary gruchot zaparkowany przed jej domem. Ale wie. że pojawia się regularnie. I że to nic dobrego. Kim jest tajemniczy kierowca i co go tak interesuje w przygnębionej. nudnej pani domu. która topi smutki w kolejnych butelkach wina i pudełkach lodów?

No cóż. Phoebe wkrótce się dowie. I gorzko tego pożałuje.

Gdy do domu po sąsiedzku wprowadzają się Napierowie. życie pani Miller znowu staje się ekscytujące. Vicki Napier wydaje się idealną kandydatką na przyjaciółkę od serca. a jej przystojny syn Jake. który lada moment rozpocznie studia. wart jest grzechu. W końcu kto powiedział

40.99: https://woblink.com/ebook/okragly-stol-jan-skorzynski-146310u

Cena:wynaturzenie, victor milan, darmowe e-book, robert zawłocki, mroczne intrygi tom 2 pdf, dawca przysięgi 2 audiobook chomikuj, melancholicy, zakazana historia ludzkosci, boski lekarz, koontz oczy ciemności pdf, moja krolowa, planescape torment poradnik, danuta kopeć, michał guminiak, główne regiony turystyczne świata…