Śmiech bogów

Śmiech bogów

Autor: Aleksandra Marinina

Nastia Kamieńska prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstw dwóch młodych mężczyzn. Szybko odkrywa. że w przeddzień śmierci obaj byli na koncercie zespołu rockowego Bi-Bi-Es i zginęli. ponieważ krytykowali solistkę Swietłanę Miedwiediewą. Zabójca zwany Fanem rzuca mroczny cień na Moskwę.

W tym samym czasie biznesmen Rubcow zwraca się z prośbą do komisariatu na Pietrowce o wyjaśnienie. kto pisze do jego córki Żeni dziwne listy. Detektywi wyjaśniają. że dziewczyna otrzymuje je przez pomyłkę – jej niezwykłe podobieństwo do Miedwiediewej sprawia. że zabójca bierze ją za piosenkarkę. 

Kamieńska podejmuje trudną decyzję. Postanawia filmować kolejne występy zespołu. mając nadzieję. że pośród słuchaczy wypatrzy groźnego zabójcę.

Anastazja Ka

:

Cena:


ISBN

9788365506375: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/podroz-w-trzech-smakach-layne-mosler-31106u

Cena:


ISBN

9770044488201: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-784-09-2020-autor-zbiorowy-192897

Cena:


Polski e-sport

Autor: Karol Kopańko

W e-sporcie Polska miażdży. Poczuj to!

Polska była kiedyś potęgą… i wciąż nią jest! Tym razem polami bitew nie są rozległe równiny. ale mapy w „Counter-Strike’u”. „Starcrafcie” czy „League of Legends”. Polskę reprezentowała Złota Piątka. która w CS-ie zdobyła siedem tytułów mistrzowskich. Polacy stawali na podium „Starcrafta” zdominowanego przez Koreańczyków i jako jedni z nielicznych grali w elitarnych seulskich ligach. Przez lata brylowaliśmy w czołówce „Need for Speeda” i „Quake’a”. Nasi gracze wciąż czarują świat i walczą w najlepszych drużynach świata.

Oto pierwsza książka o polskim e-sporcie i jego szalonej historii. Zaskakującej i dziejącej się tuż obok. O ludziach. którzy musieli zmagać się z brakiem akceptacji w szkole. wytykaniem przy rodzinnym stole

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


EPUB.MOBI

10804: 35

https://woblink.com/product-publication/download/10804/epub

:

Cena:


Moc apoliona

Autor: Jennifer L. Armentrout

Nie można zadzierać z przeznaczeniem. a teraz także z Alex.

Dziewczyna od zawsze obawiała się dwóch rzeczy: utraty siebie podczas przebudzenia i poddania działaniu eliksiru. Miłość jednak jest silniejsza niż los. a Aiden St. Delphi gotowy jest pójść na wojnę z bogami. jak i samą Alex. aby przywrócić jej rozsądek.

Bogowie zgładzili tysiące osób. gotowi są zetrzeć w proch całe miasta. aby powstrzymać Setha przed przejęciem mocy Alex. dzięki której może stać się wszechpotężnym zabójcą boga. Zerwanie połączenia między dwoma apolionami nie jest jedynym problemem. Niby nie można ich pokonać. jednak w całej tej historii występuje kilka luk. W dodatku jedyna osoba. która może powstrzymać destrukcję. od stuleci jest martwa.

Nie będzie łatwo przebić się przez bariery s

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9obyczajowe książki, gies, wszystko, czego pragnęliśmy, darmowe audiobooki po polsku pełne wersje, nowela tadeusz, opowiesci z narnii pdf, jean jacques rousseau umowa społeczna, sławek wernikowski, sztuka operatorska, chłopiec z grenlandii pdf, sztuka świata pdf, trupia farma film, doba na oceanie, anna onichimowska najwyższa góra świata, ekspedycja. bogowie z kosmosu, jugosławia język, ogród augustianki…