Rozdarte serce

Rozdarte serce

Autor: Scarlett Cole

Tatuażysta Brody „Cujo” Matthews nie lubi komplikacji ani w życiu. ani w miłości. Porzucony w dzieciństwie przez matkę. omija szerokim łukiem kobiety. które potencjalnie mogą stać się przyczyną problemów. Udaje mu się to aż do chwili. kiedy poznaje Dreę – przyjaciółkę dziewczyny jego najlepszego kumpla. Drea jest piękna. ale zmęczona życiem; opiekuje się chorą matką. haruje na dwóch etatach. marzy o spokoju i choć chwili wytchnienia. Ich spotkanie. jak zetknięcie plusa z plusem lub minusa z minusem. wywołuje krótkie spięcie. które sprowadza im na głowy wszystko to. czego za wszelką cenę chcieliby uniknąć: zamieszanie. niepewność. chaos – ale także gorącą miłość.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 25.52


Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

Autor: Lindsay C. Gibson

Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa

Osoby wychowywane przez niedojrzałych emocjonalnie. niedostępnych i egoistycznych rodziców często doświadczają utrzymujących się uczuć złości. samotności. zdrady i porzucenia. W dzieciństwie ich potrzeby emocjonalne nie były zaspokajane. a zachowanie rodziców wymuszało wzięcie na siebie odpowiedzialności w stopniu odpowiednim dla dorosłych. Autorka tej przełomowej książki udowadnia. że można sobie poradzić nawet z trudną przeszłością i zacząć się cieszyć życiem.

Lindsay Gibson dzieli trudnych rodziców na cztery typy i ujawnia destrukcyjny wpływ. jaki wywierają na psychikę i życie emocjonalne swoich dzieci. Opierając się na licznych przykładach. pokazuje. jak wy

https://woblink.com/product-publication/download/204596/epub: 1

Cena:


ISBN

9788375165722: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/droga-josemaria-escriva-jan-jarco-8940u

Cena:


American Savages

Autor: J. J. McAvoy

Trzeci tom serii. która zachwyciła miłośników romansów mafijnych!

Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu. a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety. a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na Melody. chętnie się dowie. gdzie. do cholery. podziała się jego żona.Za tym wszystkim stoi jeden człowiek – szef FBI. Avian Doers. Wszystko potoczyło się dokładnie tak. jak zaplanował. Jednak jeżeli myśli. że Liam i Melody się poddadzą. jest w błędzie. To zdecydowanie nie leży w ich naturze.Kiedy wrócą. poleje się krew. Tym razem nie będą się bawić. Nikogo nie oszczędzą.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 17.45


Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

Autor: Kyle Gray

Cały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna. lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń. które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie. a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia. jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości. miłości i cudów. Od energii do materii.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99rynek książki w polsce 2016 pdf, urszula nelken, mark baker, opowieści o pilocie pirxie pdf, za horyzont, etymologia słów online, fraszki o michale, zakazana psychologia witkowski, gry minecraft2, stefan wroński, edward łysiak, funkcja kontrolna parlamentu, harlan coben audiobook, paweł błaszczyk uep, dietetyka żywienie zdrowego i chorego człowieka pdf, beatą harasimowicz, myśli to materia, kołakowski o młodości, wege po polsku, trzech panów w łódce nie licząc psa pdf, sila nawyku pdf, agnieszka stein dziecko z bliska, gta 5 poradnik, piotrandryszczak.pl, piotr długosz…