Holistyczne uzdrawianie tarczycy – PDF

Holistyczne uzdrawianie tarczycy – PDF

Autor: Hauswald Sabine

Wszystko przez tarczycę

 

Czy łatwo się denerwujesz. jesteś drażliwy i nadpobudliwy? Masz objawy depresji. odczuwasz smutek i lęk lub jesteś ciągle zmęczony? Takie objawy mogą świadczyć o braku równowagi hormonalnej i problemach z tarczycą.

 

Posłuchaj głosu swojej duszy

 

Autorka rozwiewa mity związane z chorobami tarczycy. Niesie pomoc osobom. które cierpią z powodu wahań nastroju. rozdrażnienia. problemów ze snem i innych zaburzeń oraz pomaga im przywrócić równowagę fizyczną. mentalną i duchową. Dzięki jej poradom poprawisz jakość swojego życia i zastosujesz naturalne kuracje na nadczynność. niedoczynność. wole czy chorobę Hashimoto. Dowiesz się też. czym różni się terapia hormonami syntetycznymi i bioidentycz

29.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-wielkie-jak-glupiec-zostaje-wedrowcem-pdf-kulesza-sylwia-153920u

Cena:


Siła Pędu

Autor: Lech Kaniuk

Jak zaczynając od 0 współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro?

To główne pytanie. na które znajdziecie odpowiedź w tej książce. Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności

i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje. jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami. Przedstawia swoje początki. rozwój. lekcje oraz zmagania. dzięki czemu sami możemy zaobserwować. jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działanie.

Lech Kaniuk

przedsiębiorca. współwłaściciel kilkunastu spółek. ekspert od innowacji i skalowania biznesu. współautor sukcesów takich marek jak PizzaPortaliTaxiBean & Buddies czy SunRoof dzieli się lekcjami ze swojej pracy. życia i biznesu. Pokazuje.

jak dz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Na przekór

Autor: Agata Polte

Walcz o swoje. Na przekór wszystkiemu.

Odkąd prawie zostałam potrącona na skrzyżowaniu. cały czas miałam wrażenie. że gram na loterii: uda mi się przejść albo nie…

Laura przekonała się już kilka razy. że w życiu nie zawsze można liczyć na bliskie osoby. Gdy była mała. jej ojciec odszedł. a kilka lat później do Anglii wyjechała matka pod pretekstem szukania pracy i mieszkania. Po pewnym czasie Laura zrozumiała. że matka nie zamierza po nią wracać. i przestała sobie robić nadzieję. Na szczęście nie została zupełnie sama – jest babcia. przygarnięty kundelek Loki i leniwy kot Ninja. Jest nauka i praca w klinice weterynaryjnej. Jest przyjaciel Adam. I wreszcie jest Filip. zabawny. poznany przypadkiem chłopak. z którym znajomość zaczyna się coraz szybciej rozwijać.

I kiedy Laura zaczyna naprawdę cieszyć się życiem. spada na nią kolejny cios…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Jednookie walety

  :

  Na Ellis Island przebudziło się coś tak niebezpiecznego. że wygasiło nawet rozżarzone do białości napięcia między dzikimi kartami a ludźmi…

  Wydarzenia na konwencji Partii Demokratycznej w Atlancie zniszczyły życie i kariery wielu postaci. Minęły czasy Wieży Asów oraz mody na dzikie karty. czasy współpracy między asami. dżokerami i natolami. Ich miejsce zajęły napięcia. nieufność i narastający mrok. Okrutny gang posługujący się nazwą „skoczkowie” opanował moc przenoszenia swych umysłów do ciał innych ludzi. Skoczkowie wykorzystują tę moc do aktów terroru i przemocy. po czym porzucają swe ofiary. by poniosły konsekwencje swych czynów. Ich bezlitosne plany zdobycia kontroli nad społecznością dzikich kart rozpalą na nowo konflikt między asami. dżokerami i zwyczajnymi ludźmi do nieznanych dotąd rozmiarów.

  Dzikie karty to być może najoryginalniejsza i najbardziej prowokująca ze wszystkich serii. których akcja jest ulokowana we wspólnym uniwersum”.

  Peter S. Beagle. autor Ostatniego jednorożca

  *****

  NA PODSTAWIE DZIKICH KART UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS. WYTWÓRNIA. KTÓRA WYPRODUKOWAŁA SERIALE TAKIE JAK W GARNITURACH I MR. ROBOT. PRZYGOTOWUJE OBECNIE SERIAL TELEWIZYJNY.

  Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

  Cena: 36


  Tatami kontra krzesła

  Autor: Rafał Tomański

  * zamiarem Autora jest przybliżenie w prosty i ciekawy sposób wiedzy o mieszkańcach Kraju Kwitnącej Wiśni

  * poszczególne rozdziały przedstawiają kolejne obszary życia Japończyków: jak żyją. pracują. mieszkają. czym się zajmują w wolnym czasie. czym fascynują. co jedzą. jak robią zakupy

  * tekst został okraszony anegdotami i ciekawostkami. których nie podaje żadna encyklopedia. a dodatkowy walor tej pozycji stanowią interesujące zdjęcia wykonane przez Autora

  Biznesmeni kupujący zużyte majtki gimnazjalistek w specjalnych automatach… Kobiety cierpiące na syndrom męża na emeryturze i na stare lata zbierające pluszaki… Mężczyźni godzinami gapiący się na spadające metalowe kulki… Superszybkie pociągi wyposażone w starodawne toalety… Dzielny robot ratujący Tokio

  51.9: https://woblink.com/ebook/wakacje-1939-anna-lisiecka-153838u

  Cena:


  Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1

  Autor: Sophie Davis

  Najjaśniejsze uśmiechy skrywają najmroczniejsze tajemnice

  Lark Kingsley ma idealną rodzinę. idealną przyszłość. idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny. królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu.

  Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu. Zerwanie z przeszłością sprawia. że Raven czuje się lepiej. niż się spodziewała. Po raz pierwszy naprawdę czuje. że wszystko jest możliwe.

  Gdy poszukiwania dziedziczki fortuny przybierają na sile. w ręce Raven wpada pamiętnik Lark. Dziewczyna zostaje wciągnięta w mroczne tajemnice. znajduje rozpaczliwe prośby o pomoc. Nagle znajduje się w labiryncie pełnym tajemnic.

  Obie dziewczyny pozornie nie mają ze s

  Wydawnictwo: Czarne

  Cena: 35.9  pęknięte serce, bluzgaj zdrowo, zarys współczesnej ortodoncji pdf, święte księgi islamu, ojciec chrzestny mp3, harlan coben audiobook, nowożeńcy instrukcja obsługi, kwintesencja q pdf chomikuj, źle urodzone: reportaże o architekturze prl-u, matilde asensi, sławomir pawłowski, wąska ścieżka, królestwo mostu, rekcja czasownika niemiecki ćwiczenia pdf, nie jestes skazany ksiazka, legendy arturiańskie pdf, otwórz oczy pdf, w pustyni iw puszczy torrent…