https://woblink.com/product-publication/download/34577/epub

https://woblink.com/product-publication/download/34577/epub

1:

:

Cena:


EPUB.MOBI

35061: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/35061/epub

:

Cena:


Akuszer Bogów

Autor: Aneta Jadowska

Wszystko. w co wierzyła. okazało się kłamstwem. Nie wie już. kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości. a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno. jak na poznaniu tej prawdziwej.

Zdradzona przez najbliższych. ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości. rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii. gdzie wszystko się zaczęło.

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle. boskie pszczoły. niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie. jakich oczekuje?

Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

***

Tajemnice przeszłości. polowanie na berserka i surowe skandyn

31: https://woblink.com/ebook/zamki-na-piasku-20-obrazkow-z-zycia-dziennikarza-konrad-piasecki-138163u

Cena:co sie stalo z iwona wieczorek ksiazka, piekni bogaci, virginia cleo andrews, piotr derlatka, antybrat pdf chomikuj, ksiega wyjscia, dagmara lewicka, zwiadowcy tom 15, jestem żoną szejka pdf chomikuj, kazimierz bartoszewicz, bogusław nierenberg, polish teacher, gleboznawstwo mocek pdf, neferet, racer katy evans, zarządzanie zasobami ludzkimi książka pdf, blondynka na językach niemiecki pdf, platforma .net, zły człowiek…