Pod tym samym niebem

Pod tym samym niebem

Autor: Katarzyna Kielecka

Lilianna wiedzie szare życie zwykłej księgowej. Jej czas wypełnia córka. przyjaciółka Kinga oraz praca. Pewnego grudniowego dnia Lilianna otrzymuje tajemniczy list. w którym nieznana dotąd cioteczna babcia informuje. że przekaże jej w spadku dom. jeśli dziewczyna zgodzi się na warunki testamentu. Lilka. za radą Kingi. nie traktuje tej wiadomości poważnie. Tymczasem świat obu kobiet niemal z dnia na dzień staje na głowie.

Czy przyjaciółki pozwolą. by świąteczny czas stał się dla nich niczym operacja na otwartym sercu? Czy znajdą w sobie odwagę. by zrozumieć przeszłość i otworzyć się na to. co niesie im życie?

Rodzinna opowieść o szacunku. tolerancji i o tym. jak z pozoru błahe decyzje i zdarzenia potrafią zmienić losy człowieka.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena:


ISBN

: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-774-autor-zbiorowy-176859

Cena:


ISBN

9788366149434: Wydawnictwo

Format

29.4: https://woblink.com/ebook/spacer-z-noca-ernest-t-misiuna-177183u

Cena:


Angielskie tajemnice. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Sfinks bez tajemnicy” Oscar Wilde (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym kursie z

20: https://woblink.com/ebook/pisma-wybrane-wiek-xx-lojek-jerzy-176678u

Cena:i że ci nie odpuszczę pl online, zachwianie, jarosław kaczyński portret, antologia co to, sexedpl pdf, cbrn skrót, zbrodni i kara epoka, wojownicy las tajemnic, zwykła przysługa, zbigniew nowak zioła blog, joanna różyńska, mariusz świder, biblia ketogeniczna, hymn slowacki, nocni goście, historia współczesnej psychologii schultz pdf…