:

:

Cena: 3.99


Saga rodu z Lipowej 6: Ojciec

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dalsze losy wielopokoleniowego rodu polskich rycerzy.

Ostasz wrócił jeszcze silniejszy i okrutniejszy niż przedtem. Bracia Zofki twierdzą. że odnaleźli skarb Maramy. Siostra zdradza brata. którego Ostasz więzi i torturuje. Dobek umiera i zabiera drogę do skarbca ze sobą.

Tymczasem Hadwiga próbuje obudzić w Jeno uczucia do niej. Młody chłopak musi wybierać między duchowieństwem a miłością do dziewczyny. której nie chce do siebie dopuścić.

A w tle wielki królewski spisek…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Ścieżka Kruczej Łapy

Autor: Erin Hunter

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie. z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien. że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy się życiem u boku swojego najlepszego przyjaciela. Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia. spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjaciela. Ognistej Gwiazdy. Jednak Klan Pioruna ma swoje problemy – Klan Krwi atakuje jego terytorium. Czy wspólnymi siłami uda się odpędzić Klan Krwi i przegonić włóczęgów z farmy?

Zmącony spokój to tom pierwszy trylogii o Kruczej Łapie.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 19.9lis japoński, historia brody, królowa cieni pdf, filozofia historii, inwazja bazgrołów, książki download, jo nesbo policja audiobook, w co wierzysz, 50 mitów psychologii popularnej, to na siebie od zawsze czekasz, patofizjologia kliniczna zahorska pdf, sarah mallory, powstanie styczniowe pdf…