ISBN

ISBN

9788379768783: Wydawnictwo

Format

17.55: https://woblink.com/ebook/testament-remigiusz-mroz-34347u

Cena:


Antonio

Autor: Agnieszka Siepielska

Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu. jakie zafundował jej narzeczony. i to przed ołtarzem! On sobie teraz beztrosko żyje. kiedy ona nie potrafi poskładać złamanego serca. W akcie szaleństwa lub rozpaczy. sama nie wie. kiedy na światłach dostrzega swojego eks w samochodzie. rusza za nim.

Trafia do podejrzanej dzielnicy. ale to nie cofa jej przed pragnieniem dokonania zemsty. Gdy tylko widzi samochód Camerona. nie waha się ani chwili. Jednak okazuje się. że auto. które właśnie zdewastowała. nie należało do jej narzeczonego… ale do gangstera Antonio Valentiego.

W ten sposób Allysa zaciągnęła dług. I to u samego mafiosa. Ale jeżeli ten myśli. że łatwo odzyska to. co stracił. to bardzo się myli.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena:


Architektura uczuć

Autor: Meg Adams

Kiedy David Arnaud. światowej sławy architekt. przyjeżdża do Polski. aby zrealizować prestiżowy projekt. nawet nie podejrzewa. że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa niechęć przeradza się w zmysłową grę o dominację. nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. David jednak skrywa tajemnicę. która może sprowadzić na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Wplątany przez przyjaciela w brudne porachunki. nieświadomie stawia na szali życie zarówno swoje. jak i Oliwii.

Czy dwie skrzywdzone dusze będą w stanie pokonać przeciwności losu? A może skrywane sekrety sprawią. że wszystko runie niczym domek z kart?

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 1


Osiedle marzeń

Autor: Wojciech Chmielarz

Jedno z eleganckich zamkniętych osiedli w Warszawie. mały raj na ziemi. o jakim marzy co drugi Polak. budzi się ze snu. Ten dzień sprawi. że nic już nie będzie takie samo. Śmierć studentki. której zwłoki nad ranem znajduje ochroniarz. da początek serii zaskakujących wydarzeń. Życie mieszkańców przybierze dramatyczny obrót. a raj zmieni się w piekło. W tym miejscu. jak w Polsce w miniaturze. spotkają się polityka i mafia. seks i narkotyki. ambicje i aspiracje. tajemnice i marzenia. które czasem bywają zabójcze.

Komisarz Jakub Mortka wraca. by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka. która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.15


Z miłości? To współczuję.

Autor: Agata Romaniuk

Z miłości? To współczuję to opowieść o współczesnym Omanie. O kobietach i mężczyznach. którzy ukrywają namiętność pod diszdaszami i abajami. ale potajemnie korzystają z Tindera. O tym. że w umowę przedślubną warto wpisać zarówno złotą kolię. jak i finansowanie studiów medycznych. O kraju. w którym kobiety muszą się zaszyć przed ślubem. żeby udawać dziewice. Jest to wreszcie reportaż o miejscu. w którym kontraktowe małżeństwa wciąż są codziennością. a zakochani mogą zwrócić się do sułtana Kabusa Ibn Sa’ida z prośbą o błogosławieństwo.

Agata Romaniuk z dużą wnikliwością i wrażliwością przygląda się współczesnemu Omanowi. którym rządzi wiekowy. bezdzietny sułtan. Państwu. w którym od męża można dostać walizkę złota lub w twarz. Nie ponosząc

:

Cena:chyłka audiobook, 365 dni ksiazka pdf, wołanie w górach pdf, ciemności opowiadanie josepha conrada, wszystko czego pragnę w te święta pdf, zemsta gangstera pdf doci, remigiusz mróz ekspozycja pdf, tomasz witkowski książki, doktor dolittle i jego zwierzęta test pdf, drazni, teoria pustej ziemi, minecraft przewodnik, elektroniczna biblioteka, jak rzucić palenie książka, adele faber…