Zabawa w uważność. 60 oryginalnych gier i zabaw. Mindfulness i medytacja dla dzieci. młodzieży i rodzin

Zabawa w uważność. 60 oryginalnych gier i zabaw. Mindfulness i medytacja dla dzieci. młodzieży i rodzin

Autor: Susan Kaiser Greenland

Susan Kaiser Greenland przedstawia skuteczne metody kształtowania umiejętności skupienia u dzieci. kontrolowania emocji i reagowania na każdą sytuację ze spokojem. życzliwością i współodczuwaniem z użyciem technik mindfulness i medytacji.

Autorka przedstawia w książce sześćdziesiąt prostych i przystępnych zabaw. pomocnych we wprowadzaniu uważności w codzienne życie. Rozwijane i testowane w ciągu wielu lat pracy z dziećmi oraz ich opiekunami. są one przeznaczone dla młodych osób. ale mogą bawić i uczyć również dorosłych! Susan Kaiser zachęca rodziców do samodzielnych ćwiczeń w celu kształtowania uwagi. wewnętrznego spokoju i wrażliwości na innych. Uważność nas. jako opiekunów. ma ogromny wpływ na wszystkie osoby w naszym życiu. zwłaszcza na dzieci. a szczególności na kształtujące się w nich poczucie własnej wartości.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


Noblista z Nowolipek

Autor: Górlikowski Marek

Józef Rotblat ma 36 lat. gdy w tajnym projekcie Manhattan pracuje nad bombą atomową. Jest Polakiem i odmawia przyjęcia brytyjskiego obywatelstwa – będzie przez to podejrzany o szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego. Gdy buduje najstraszliwszą broń masowej zagłady. jego najbliżsi w okupowanej Polsce dzień i noc walczą o przetrwanie. Pół wieku później otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla. Trudno uwierzyć. że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Noblista z Nowolipek to nie tylko inspirująca opowieść o człowieku. który miał odwagę sprzeciwić się światowym mocarstwom. To wciągająca. znakomicie opowiedziana historia początków fizyki jądrowej. budowy bomby atomowej i rozkręcającego się wyścigu zbrojeń.

Marek Górlikowski dociera do dokumentów FBI. polskiej

32.9: https://woblink.com/ebook/agonia-kapusta-pawel-134111u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/184904/epub

1:

:

Cena:


Wielki Ogarniacz Życia we dwoje. czyli jak być razem i się nie pozabijać

Autor: Pani Bukowa

Jej życie to nieustanna walka między spaniem a internetem. Chciałaby tracić kilogramy tak szybko jak pieniądze i cierpliwość. Co wieczór postanawia. że od jutra zmieni się na lepsze. ale kiedy wstaje rano. przypomina sobie. że przecież jest idealna.

 

I wtedy poznaje TEGO JEDYNEGO.

 

Pan Buk woli dobrze zjeść. niż podobać się byle komu. Gdyby nie związek z Panią Bukową. mógłby przeżyć całe życie w przekonaniu. że nie ma wad.

 

Ale ONA wie też. że czasem jedyne wyjście to wyjście na piwo. a ON – że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić. to trzeba odejść na bezpieczną odległość i rzucać w nią czekoladą. I to jest cenna wiedza.

 

Ta książka poka

26.9: https://woblink.com/ebook/pracownia-dobrych-mysli-magdalena-witkiewicz-24923u

Cena:atlas chmur książka, wysocki teksty, prawa człowieka na świecie, sztumski j, domino śmierci, książki psychologiczne pdf za darmo, dywizja hermann goring, chylka ekstradycja, sapiens od zwierząt do bogów audiobook chomikuj, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej, oliwia sobczak, kpa komentarz, rsi intubacja, beata ociepka, imie rozy pdf, na pograniczu chemii i biologii…