ISBN

ISBN

9788366575196: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/szukajac-diagnozy-dominika-braithwaite-lisa-sanders-189959u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196514/epub

1:

:

Cena:


A właśnie. że będę szczęśliwa!

Autor: Stéphane Garnier

Co by było. gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata. aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka. napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach. prawdziwego człowieka renesansu. udowodni ci. że szczęście to decyzja. a nie zrządzenie losu. i że warto wziąć je w swoje ręce.

Autor strona po stronie. poczynając od delikatnych i zabawnych cytatów. przez te skłaniające do głębszej refleksji. zdradza recepty na bycie szczęśliwym. Zabiera czytelników – śladami poetów i wielkich mędrców – w inspirującą i humorystyczną. a jednocześnie filozoficzną podróż. zobrazowaną konkretnymi przykładami.

Daj się zaprosić do Szkoły Szczęścia. naucz się na nowo odkrywać prost

:

Cena:nicholas sparks nowa książka, kaczmarzyk marek, high note 2, pilot ci tego nie powie, mademoiselle oiseau, olive powraca, kodeks drogowy książka, klasyfikacja budżetowa 2020 pdf, ogień i krew część 1, marley i ja, dita von teese bądź piękna, biblioteka on line, ewa konstanciak, niemiecki bekart, star force tom 6 chomikuj, notatki samobójcy pdf, społeczeństwo informatyczne, anna małgorzata tarczyńska…