Noc

Noc

Autor: Bernard Minier

Wyczekiwany powrót komendanta Servaza i jego przerażające starcie z Hirtmannem.

Kirsten Nigaard. inspektor norweskiej policji. prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa kobiety zatrudnionej na platformie wiertniczej na Morzu Północnym. Na zbiórce personelu brakuje jednego mężczyzny. W jego kabinie Kirsten trafia na plik zdjęć. Kilka dni później odwiedza Martina Servaza w jego biurze w Tuluzie. Nieobecny pracownik nazywa się Julian Hirtmann. tak samo jak nieuchwytny psychopatyczny morderca. którego komendant ściga od kilku lat. Ku swemu zaskoczeniu na zdjęciach Servaz rozpoznaje siebie. Norweska policjantka pokazuje mu jeszcze inną fotografię. Przedstawia ona dziecko. a na odwrocie widnieje imię: Gustav.

Dla dwójki policjantów oznacza to początek mrożącej krew w żyłach podróży. U jej celu. w mrokach nocy. czeka na nich bezlitosny wróg. który zamierza zmienić ich życie w piekło.

Od czasu wydania debiutanckiego Bielszego odcienia śmierci (Rebis 2012). nagrodzonego Prix Polar na festiwalu w Cognac za najlepszą francuską powieść 2011 roku i zekranizowanego w 2016. Bernard Minier święci sukcesy. Kolejnymi powieściami – Kręgiem (REBIS 2013). Nie gaś światła (REBIS 2014) i Paskudną historią (REBIS 2015) – wypracował sobie niekwestionowaną pozycję na scenie francuskiego kryminału. Jego powieści przetłumaczono do tej pory na czternaście języków.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Jutra może nie być

Autor: Gabriela Gargaś

Czy miłość może być zła? Czy niektórzy ludzie spotykają się za późno. a inni za wcześnie? Czy możliwe jest. by prawdziwe uczucie trwało wbrew wszystkiemu? Czy wybaczy ono każde potknięcie? Kinga jest zdolna zarówno do miłości. jak i nienawiści. do tego aby zadać ból i odejść. toteż powyższe pytania wpływają na losy wszystkich. z którymi się wiąże. To historia o wielkiej miłości odnalezionej po latach. o wielkich namiętnościach i wielkich oczekiwaniach. O stracie. cierpieniu i poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. ‚Jutra może nie być’ to opowieść o sile współczesnych kobiet i odwadze w dążeniu do realizacji własnych pragnień.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9dlaczego mężczyźni kochają zołzy online, żony jagiełły, star force tom 6 chomikuj, czarna owieczka doc, mój szef melissa darwood pdf, ogień i furia, marta staniszewska i obiecuję ci miłość, sztuka olewania, metro 2035 audiobook, wojna polsko ruska pdf, cora reilly złączeni, asiunia papuzińska, dzienniki lodu, małgorzata myśliwiec, krystyna serafin, moje życie jest, olivia gates, elementarz czytanie metodą sylabową, jak zdobyć faceta, onoszko, prawdziwa historia internetu, sprawdzian z biologii układ krążenia klasa 7…