Pridyna

Pridyna

Autor: Agata Julia Prosińska

Z bladych rąk sylfidy wypłynęła eterowa materia. Autumn wiedziała. że jest obserwowana i że nie powinna pozwalać Mu aż na tak wiele. Ale nie mogła go powstrzymać.

Eter zawisł przed nią. sycząc. burząc się. wyciągając swoje macki wokół siebie. chcąc pochłonąć wszystko. Autumn patrzyła na niego. Tak niszczycielski. lecz tak twórczy. tak straszny…

Tak piękny.

– Wiesz. że On tak naprawdę ciebie chce. prawda? – zapytała go. lecz w odpowiedzi materia tylko sflaczała i powróciła natychmiast pod jej skórę. Jej umysł rozjaśnił się na chwilę. Autumn patrzyła. jak Eter wchłania się w ciało. a jego energia zaczyna wibrować w każdej jej komórce.

W świecie przepełnionym kłamstwem rozpoczyna się walka serca i rozumu. Magia. baśniowość. niebanaln

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Szkice węglem”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Szkice węglem”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Wawrzona Rzepy.  Wypracowanie dotyczy Wawrzona Rzepy. bohatera noweli „Szkice węglem” H. Sienkiewicza i stanowi charakterystykę tego bohatera. Wawrzon był dobrym ojcem i mężem. Ciężko i uczciwie pracował. by zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Jednak pisarz gminny Zołzikiewicz miał ochotę na jego żonę i uknuł spisek. dzięki któremu Rzepa miał trafić do wojska. Mężczyzn pod wpływem alkoholu podpisał stosowne dokumenty i w ten sposób przypieczętował swój los. Wypracowanie zawiera 519 wyrazów.

Charakterystyka Marii Rzepowej.  Wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę

:

Cena:


ISBN

9788379008452: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-n-h-kleinbaum-stowarzyszenie-umarlych-poetow-praca-zbiorowa-142593u

Cena:wydawnictwo lampart, determinanty rozwoju logistyki, sprawdzian z matematyki klasa 3 szkoła podstawowa, vincent sarah brianne, posłuszni do bólu, nigdy nie jest za późno książka, adam mickiewicz dziady cz 2, jarosław bzoma pdf, usuwanie pdf, powstanie 44, marek mazur, mendel.gdanski, danielle steel biografia, siostra księżyca, ocalało tylko serce, jagodowa miłość online za darmo, ziemia przeklęta, ian caldwell, 365 dni za darmo…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin