Format

Format

EPUB.MOBI: 180146

https://woblink.com/ebook/dziewczyna-na-miesiac-lipiec-sierpien-wrzesien-emilia-skowronska-carlan-audrey-180146u

:

Cena:


Hope again

Autor: Mona Kasten

Everly Penn nigdy nie chciała się zakochać. a już na pewno nie w wykładowcy. Ale Nolan Gates jest czarujący. inteligentny i seksowny i tylko przy nim Everly udaje się zapomnieć o mrocznych myślach. które od dzieciństwa nie dają jej spać w nocy. Im lepiej go poznaje. tym intensywniejsza staje się więź między nimi. tym bardziej Everly chce przekroczyć niewidzialną granicę. oddzielającą ją od Nolana. Nie wie jednak. że za jego optymizmem i miłością do literatury kryje się tajemnica. Tajemnica. która może zniszczyć ich miłość. zanim się na dobre zaczęła.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


Ciemność

Autor: Hector Tobar

Uwięzieni pod ziemią przez 69 dni. przyrzekli. że swoją historię opowiedzą tylko jednemu reporterowi… Książka Héctora Tobara to wyjątkowa. wielogłosowa opowieść o życiu po katastrofie. której przyglądał się cały świat.

Kiedy na pustyni Atakama zawaliło się wnętrze góry podziurawionej górniczymi korytarzami. 625 metrów pod ziemią. w ciemności. wilgoci. bez jedzenia i wody pitnej zostało uwięzionych 33 mężczyzn. Akcja ratownicza w kopalni San José wydawała się niemożliwa. Dopiero po 17 dniach przez mały otwór o szerokości zaledwie 15 cm udało się nawiązać kontakt z uwięzionymi górnikami. Spod ziemi wyszli 69 dni po katastrofie.

Pod ziemią górnicy walczyli o życie. zdrowie psychiczne i o godność. Książka opowiada nie tylko o ich doświadczeniach oraz o pionierskiej akcji ratowniczej. którą

Wydawnictwo: We need YA

Cena: 29.9


Sprawa Hoffmanowej

Autor: Katarzyna Zyskowska-Ignaciak

„Co stało się pod Lodową Przełęczą?” „Tajemnicza śmierć trzech osób!” „Dwie noce przy zwłokach” – takimi nagłówkami wita zakopiańskich turystów sierpniowy poranek 1933 roku.

Kilka dni wcześniej w góry wyrusza prokurator Hoffman z dwunastoletnim synem i żoną – byłą gwiazdą warszawskich kabaretów. budzącą pożądanie i zazdrość przepiękną Mirą.

Do Zakopanego wraca tylko ona. a na Lodowej Przełęczy ratownicy znajdują ciała jej męża. pasierba i młodego mężczyzny.

Opinia publiczna nie ma wątpliwości – Hoffmanowa jest winna. Ona sama jest w szoku. niczego nie pamięta. nie potrafi się bronić.

Jaką straszną tajemnicę kryją góry. a jaką sama Mira? Co się stało podczas wyprawy? Dlaczego Hoffmanowa nie zeszła po pomoc i spędziła przy zwło

:

Cena:roman kolton, magiczne drzewo tom 2, magia sprzątania marie kondo pdf, sebastian skrobek, agata juruć, rok 1984 epub, krzysztof maurin, pomoc dla jani, jan paweł ii małżeństwo, plastusiowy pamiętnik online, plotka książka, katarzyna dowbor książka, powietrze którym oddychasz, tomasz okraska, złączeni nienawiścią pdf chomikuj, dar terapii yalom, robótki na drutach dla dzieci wzory, elle kennedy pościg pdf…