Para zza ściany

Para zza ściany

Autor: Shari Lapeña

Shari Lapena – Para zza ściany

Komu zaufasz. jeśli nie możesz zaufać najbliższym…

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER

„Najgłośniejszy thriller 2016 roku”.

THE STYLIST

Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów…

Wstrząsający debiut. pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach – są w niej zmienne nastroje. kłamstwa. zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami…

Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – odwzajemnianą miłość. cudowny dom i śliczne dziecko. Corę. Ale pewnej nocy. kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów. maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana…

W domu odgrodzonym od świata stopniowo wychodzi na jaw. co się naprawdę wydarzyło. Detektyw Rasbach wie. że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają. że w ich małżeństwie są sekrety. które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice – oszustwa. dwulicowość i niewierność. a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.

„Skomplikowana. niesłychanie wciągająca opowieść. rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła. że przerzucałam kartki jak szalona”.

Tess Gerritsen.

autorka bestsellera Umrzeć po raz drugi

„Akcja doskonale skonstruowana do ostatniego drobiazgu. książka ostra jak brzytwa. Para zza ściany pozostaje w pamięci długo po przeczytaniu ostatniej strony”.

Harlan Coben

autor bestsellera Odnaleziony

„Prowokująca i szokująca! Jak dobrze możemy poznać ludzi z najbliższego otoczenia? Para zza ściany wprost przyklei cię do swoich kartek w poszukiwaniu odpowiedzi. I znajdziesz ją prawdopodobnie dopiero wtedy… gdy już będzie za późno”.

Lisa Gardner.

autorka bestsellerów Zaginiona i Złap mnie

„Przeczytałam tę powieść jednym tchem. całkowicie pochłonięta akcją. Zagadka jest rewelacyjnie skonstruowana i nadzwyczaj wciągająca!”.

Sue Grafton.

autorka bestsellera Z jak zwłoki

„Prawdziwi mężczyźni czytają powieści napisane przez kobiety. Z powodu książek takiej jak ta. Zaufajcie mi”.

Lee Child

autorka bestsellerowej serii o Jacku Reacherze

„Genialna! Jeśli ta książka nie stanie się hollywoodzkim hitem. osobiście zjem swój egzemplarz! Pasjonujący psychologiczny thriller o szaleńczym tempie nie pozwoli ci złapać oddechu. Nie da się go odłożyć na półkę. nie doczytawszy do końca”.

C.L. Taylor.

autorka thrillera Gdzie kończy się cisza?

„Dotąd myślałem. że powiedzenie »przeczytać jednym tchem« to frazes. A jednak jest prawdziwe!”

Linwood Barclay.

autor thrillera Bez śladu

„Znakomicie skonstruowany thriller”

Associated Press

„Para zza ściany trzyma w bezustannym napięciu”

The Times

„Doskonale skonstruowana zagadka”

Metro

„Pełna napięcia i zwrotów akcji”

NPR.org

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788394726461: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/bydgostia-tadeusz-oszubski-187208u

Cena:


:

:

Cena:krentz, pamięć absolutna schwarzenegger, niebo ze stali. opowieści z meekhańskiego pogranicza, katarzyna niedzielska, anatomia funkcjonalna pdf, wymazane witkowski, mów jak mówca książka, rewitalizacja pdf, małecki wada, rewolucja godności, carrie elks, star force 7, karen blixen pożegnanie z afryką, maciej gdula żona, remigiusz mróz zerwa pdf, zarys współczesnej ortodoncji, byleby czy byle by, klejnot w koronie, tomasz terlikowski zofia terlikowska…