Szczury Wrocławia. Kraty

Szczury Wrocławia. Kraty

Autor: Robert J. Szmidt

W ciągu zaledwie kilku godzin milicja oraz wezwane na pomoc oddziały wojska tracą kontrolę nad mnożącymi się w zastraszającym tempie hordami nieumarłych. Z dnia na dzień upada stary porządek rzeczy.

Garstka ludzi próbuje znaleźć ocalenie za murami więzienia. Cena ich bezpieczeństwa jest wysoka – na wolność wydostają się najgorsi przestępcy. w tym wielu skazanych na śmierć morderców. którzy są najlepiej przystosowani do przetrwania w chaosie. jaki ogarnął miasto. Jednym z nich jest Fabian Sprycha. bezwzględny zabójca i kanibal. który zrobi wszystko. by ludzie mu podobni objęli władzę nad Wrocławiem.

„Szczury Wrocławia” to historia zmagań o kształt nowej rzeczywistości. w której drugi człowiek może okazać się gorszym wrogiem niż hordy zombie.

Robert J

24.9: https://woblink.com/ebook/setna-krolowa-tom-1-emily-r-king-142348u

Cena:


Kreatywność językowa w literaturze i mediach

Autor: Praca Zbiorowa

Niniejszy tom jest kontynuacją rozważań podjętych w poprzednich książkach z cyklu poświęconego oryginalności słownej. takich jak: Kreatywność językowa w komunikowaniu (się) i Kreatywność językowa w przestrzeni medialnej oraz Kreatywność językowa w przestrzeni publicznej.

Poszczególne zagadnienia prezentowane przez badaczy zostały podzielone na dwie części – dotyczące kreatywności w mediach oraz w literaturze. Oprócz prasy i radia autorów szczególnie interesuje przestrzeń Internetu . Czytelnicy znajdą w publikacji m.in. takie zagadnienia. jak: kreatywność copywriterów i użytkowników portali społecznościowych. forma i funkcja memów internetowych. neologizmy i metafory w wypowiedziach dziennikarzy. wyrazy potoczne i ekspresywne

:

Cena:


ISBN

9788324058648: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/maria-magdalena-pawel-f-nowakowski-143677u

Cena:


DWUNASTU

Autor: Justin Cronin

97 lat wcześniej Ameryka pogrążyła się w chaosie i śmierci. W rezultacie nieudanego eksperymentu naukowego. zwanego Projektem Noe. prowadzonego w tajnej bazie wojskowej w Kolorado. na wolność wydostaje się dwunastu niebezpiecznych skazańców zarażonych wirusem. który przemienia ludzi w wampiry. Zaczyna się prawdziwe piekło na ziemi: zarażeni ( zwani wirolami ) atakują każdego napotkanego człowieka. a kraj ogarnia epidemia. Niedobitki chronią się za wysokimi murami w odciętych od świata koloniach. Spełnia się największy koszmar – teraz to wampiry stanowią przyszłość. a cywilizacji ludzkiej zagraża zagłada.

Ocalałych przy życiu trzymają tylko resztki i nadziei. Muszą przetrwać. by uratować ludzkość: wytropić Dwunastu. unicestwić ich. zniszczyć główne kryjówki dysponującego gigantyczną przewagą

29.9: https://woblink.com/ebook/dziecko-z-mgly-renata-kosin-143967u

Cena:


Amelka Kieł i Złodziej Wspomnień

Autor: Laura Ellen Anderson

Witajcie w Nokturnii po raz trzeci!

Amelka Kieł jest już dorastającą wampirzycą! Za kilka dni zaledwie na Dyniowym Pustkowiu odbędzie się całonocne przyjęcie z okazji jej jedenastych urodzin. Gości zjedzie się z pewnością niemało. Wszak Amelka wraz z Dyńką. Florką. Kostkiem i księciem Tadżinem dopiero co doprowadzili do sojuszu między Królestwami Mroku i Światła. a Świetliste i Mroczne Istoty nie są już wrogami. lecz przyjaciółmi.

Czy jednak nic nie zakłóci tak pięknie zapowiadającej się urodzinocki? Nie wiemy jak Wy. ale my obawiamy się trochę tytułowego Złodzieja Wspomnień…

Czy naszym bohaterom uda się ocalić i przywrócić wspomnienia mieszkańców Nokturnii? Przekonajcie się sami.

Wyda: Czarna Owca

Cena: 24.99


ISBN

9788328711303: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/nie-jestem-potworem-carme-chaparro-agnieszka-rurarz-141692u

Cena:


ISBN

9788381255462: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/dwunastu-justin-cronin-zbigniew-k

Cena:interpretacja wyników badań, zrozum swoje choroby, żeglarze nocy, ślepnąć od świateł ksiazka, radzik zuzanna, zbrodnia niezbyt elegancka, kadziu, jk rowling biografia, powieść gombrowicza, z powrotem w siodle, ziemia obiecana powieść, wiktor zawada, magda stachula trzecia, dmowski i piłsudski, stażystka książka, wydawnictwo księgarnia akademicka, niewiara w boga, zależna od mafii pdf, do wigilii się zagoi…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin