ISBN

ISBN

9788365553720: Wydawnictwo

Format

27.3: https://woblink.com/ebook/doskonale-ja-leaf-caroline-205681u

Cena:


1

:

:

Cena:


Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach

Autor: Witkowicz-Matolicz A.

Rak to nie wyrok!

To choroba. którą się po prostu leczy

 

Ola już żegnała się z najbliższymi i uprzątnęła swoje rzeczy. dziś wspólnie z mężem się z tego śmieją.

Ela panicznie bała się chemii – dziś wie. że tylko dzięki niej żyje i ma się dobrze.

Robert z determinacją rozprawił się z chorobą. Dziś namawia mężczyzn do regularnych badań.

 

Nie potrafimy rozmawiać o raku. Dotychczas nikt nie powiedział nam jak to robić. Zamiatamy temat pod dywan. Słysząc diagnozę swoją. kogoś bliskiego czy koleżanki z pracy nie wiemy. jak się zachować. Co mówić? Udawać. że nic się nie dzieje czy zapewniać. że „wszystko będzie dobrze”?

Rak to temat tabu. A przecie

37.99: https://woblink.com/ebook/co-powiesz-na-spotkanie-magdalena-slysz-rachel-winters-196521u

Cena:


Kwiaty polskie

Autor: Julian Tuwim

Nie brak w nim wątków autobiograficznych dotyczących różnych okresów życia autora.

„Kwiaty polskie” nasycone są kunsztownymi rymami. oryginalnymi i celnymi metaforami oraz zaskakującymi skojarzeniami. Są napisane tak sugestywnie. że w trakcie lektury w umyśle czytelnika mimowolnie pojawiają się obrazy. dźwięki. zapachy. Nie brak w nich wątków obyczajowo odważnych. w tym erotycznych.

„Myślę. że będzie to najważniejsza rzecz. jaką w życiu napisałem – epos. liryka. satyra. groteska. wszystko w magicznym powiązaniu” – pisał (proroczo) Tuwim w liście do siostry.

Fabuła. Centralna postać utworu – ogrodnik Ignacy Dziewierski – wydaje córkę za mąż za carskiego oficera. który tłumi protest proletariatu w Łodzi w 1905 roku. zabijając kilku robotników (sam także ginie). Córka niebaw

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Ostatnia Imperoks

Autor: John Scalzi

Trzeci. finalny tom gwiezdnej sagi w konwencji space opery!

Ludzkość traci dostęp do Nurtu. Systemy gwiezdne. a wraz z nimi miliardy ludzi zostają odcięte od cywilizacji. To było do przewidzenia. ale wciąż są tacy. którzy nie przyjmują tego do wiadomości i próbują żerować na upadającym imperium.

Imperoks Grayland II w końcu odzyskała kontrolę i udało jej się uwolnić od wpływów osób zaprzeczających temu. co nadchodzi. Tyle że uzyskany nadzór może być bardzo kruchy. Grayland próbuje ocalić swoich ludzi przed niszczącą izolacją. jednak wciąż czyhają na nią wrogowie. którzy za wszelką cenę chcą ją zrzucić z tronu.

Teraz ona i jej mała grupka sojuszników muszą nie tylko chronić ludzkość. ale również walczyć o własne życie.

Czy Grayland uratuje wszystkic

33: https://woblink.com/ebook/wham-george-i-ja-ewa-borowka-andrew-ridgeley-201249u

Cena:kompania braci ksiazka, alina skibińska, dramat żeromskiego, uwikłani obsesja pdf, tomasz zalega, paweł grzywna, książki medyczne pdf, dżok legenda o psiej wierności pdf, rozdarte serce pdf, harry potter i kamień filozoficzny książka, czeskie miasto nad nysą łużycką, nowosci ksiazki, jacek łukawski, nasza tajemnica opinie, międzynarodowe stosunki gospodarcze pdf, behawiorysta pdf, pamięć nieulotna audiobook, kuchnia góralska, o dwóch takich co ukradli księżyc pdf, językowe podstawy obrazu świata chomikuj…