ISBN

ISBN

9788365521194: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/harda-elzbieta-cherezinska-21894u

Cena:


Kobieta w białym kimonie

Autor: Ana Johns

Zapierająca dech w piersiach powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Historia żyjących po dwóch stronach Pacyfiku dwóch kobiet i jednej łączącej je tajemnicy.

Japonia. 1957 rok. Zaaranżowane małżeństwo siedemnastoletniej Naoko Nakamury zapewniłoby jej odpowiedni status rodzinny w tradycyjnej społeczności japońskiej. Ona jednak zakochuje się w przypadkowo napotkanym marynarzu. którego poślubienie oznaczałoby dla niej hańbę i odcięcie od rodziny. Nagle dziewczyna staje wobec niewyobrażalnie trudnych wyborów. które niosą ze sobą konsekwencje na całe życie.

Stany Zjednoczone. czasy współczesne. Dziennikarka Tori Kovač natrafia na list. który kwestionuje wszystko. co dotąd wiedziała o swojej najbliższej rodzinie. Strzępki informacji. jakie przekazuje jej umierający ojciec.

:

Cena:


Furia wikingów

Autor: Komorowski Daniel

Wikingowie – gniewni wojownicy z surowej Północy przybyli. by palić. grabić i gwałcić. ale przede wszystkim. żeby okryć się wiekopomną chwałą zdobywców i zapewnić sobie miejsce w Valhalli.

Chcą odkrywać nowe tereny. nowe przestrzenie pod łupieżcze wyprawy. Ich przywódca Ragnar. którego oczy kierują się na Zachód. zrobi wszystko. aby wypełnić przepowiednię dotyczącą jego samego oraz jednego z synów.

O rosnącą sławę władcy z Północy staje się zazdrosny sam Karol Wielki. Pragnie go pokonać i ostatecznie utrwalić swój przydomek i hegemonię.

Jeden z synów Ragnara. Ivar. pozostawia na nowych ziemiach krwawe ślady. Chce zasiać strach w sercach ich mieszkańców. którzy mają drżeć na samą myśl o wojownikach z Północy.

Powieść Furia wikingów jest owocem zainteresowań i pasji autora. na jej stronach pojawiają się jego ulubione postaci z tamtych czasów.

Daniel „Dantez” Komorowski – od zawsze zainteresowany średniowieczem. ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie. dzięki czemu powstała ta właśnie książka. Z wykształcenia grafik. który uwielbia filmy i książki historyczne.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


ISBN

9788380531932: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/pietno-sierra-cartwright-27108u

Cena:ziarno prawdy ksiazka, wędrówka dusz newton, zawód dziennikarz, dziewczyna i chłopak wszystko na opak 2, stephen king to audiobook, audiobook kolejne 365 dni, struktura iki, fizjologia sportu pdf, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, zycie spoleczne, julia quinn książki, i buk libra, siembieda maciej, e-boki, dostojewski audiobook, piliniusz, modlitwa o dobrego męża do jana pawła ii, kobiety mafii torrent chomikuj, r.w. griffin podstawy zarządzania organizacjami pdf, ferenc molnar chłopcy z placu broni, wywieranie wpływu na ludzi robert cialdini…