ISBN

ISBN

9788366500709: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/szadz-igor-brejdygant-188360u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/13474/epub

1:

:

Cena:


Ambasadorowie

Autor: Henry James

Amerykanin w Paryżu! według Henry`ego Jamesa.

Paryż – symbol cywilizacji. sztuki. miłości i dekadencji. miejsce. gdzie normy moralne pękają jak bańka mydlana. i Ameryka – purytańska. praktyczna i na swój sposób niewinna. Henry James. wnikliwy badacz różnic międzykulturowych. na tym kontraście buduje swą opowieść o człowieku. który przybył z Nowego Świata do Paryża. aby ratować przed rzekomym zepsuciem syna przyjaciółki. i który odnalazł tam łagodną i niespodziewaną słodycz dojrzałego życia.

„Ambasadorowie” należą według poglądów wielu krytyków do szczytowych osiągnięć Jamesa (…). mają wszelkie cechy dzieła doskonałego.

Henryk Bereza („Doświadczenia z lektur prozy obcej”)

W „Ambasadorach”. zamiast oczami narratora patrzymy na wydarzenia z p

:

Cena:


Gringo wśród dzikich plemion

Autor: Wojciech Cejrowski

Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra. a jednocześnie pełna humoru. Sprawia. że czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 39.9


Skończ z tym sh*tem!

Autor: Gary John Bishop

Nieważne. czy popadłeś w rutynę codzienności. czy nuży cię praca. czy nie możesz znaleźć swojej idealnej połówki. czy masz problemy z oszczędzaniem lub kłopoty z dbaniem o zdrowie. wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.

Jeśli chcesz. by twoje życie było choć trochę niezwykłe. nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. „Skończ z tym sh*tem!” pozwoli ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da ci moc. dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie. o jakim zawsze marzyłeś. choć nie wiedziałeś. jak je osiągnąć. Przygotuj się. że wszystko. co o sobie wiesz. stanie na głowie!

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9sapieha amerykańska księżna, 4 typy osobowości test pdf, gdzie raki śpiewają, krzysztof klincewicz, nocny złodziej, kahneman pułapki myślenia, jak uspokoić swoje myśli, dzwonnik z notre dame pdf, sport pdf, wielka księga wartości, krzysztof mroczkowski, logika dla prawników malinowski pdf, żniwiarz pusta noc, ludzie krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, zrobię dla ciebie wszystko, don’t do that don’t give me hope, gorzej być nie może książka, moc pozytywnego myślenia pdf, ciało nie kłamie pdf, darmowe ebooki pdf, choroby zakaźne dziubek…