Format

Format

EPUB.MOBI: 151872

https://woblink.com/ebook/lektyny-toksyny-ukryte-w-popularnych-warzywach-i-owocach-schaufler-miriam-151872u

:

Cena:


Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1

Autor: Sophie Davis

Najjaśniejsze uśmiechy skrywają najmroczniejsze tajemnice

Lark Kingsley ma idealną rodzinę. idealną przyszłość. idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny. królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu.

Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu. Zerwanie z przeszłością sprawia. że Raven czuje się lepiej. niż się spodziewała. Po raz pierwszy naprawdę czuje. że wszystko jest możliwe.

Gdy poszukiwania dziedziczki fortuny przybierają na sile. w ręce Raven wpada pamiętnik Lark. Dziewczyna zostaje wciągnięta w mroczne tajemnice. znajduje rozpaczliwe prośby o pomoc. Nagle znajduje się w labiryncie pełnym tajemnic.

Obie dziewczyny pozornie nie mają ze s

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


Zwinnologia

Autor: Jarosław Rubin

Doświadczyłeś zmiany na własnej skórze? Szukałeś metody poradzenia sobie ze zmianami? Jesteśmy skłonni się założyć. że zetknąłeś się z takimi podejściami:

  1. Wiemy. jak zaplanować cały proces zmiany! Najważniejsza jest twarda metoda. konkretne kroki.
  2. Każda zmiana rodzi opór! Ludzie przeżywają zmianę jak traumatyczne przeżycie i trzeba im pomagać przejść przez ten proces.

Każde z tych podejść jest znane od wielu. wielu lat. A jaka jest ich skuteczność? Na podstawie badań możemy powiedzieć. że posługując się nimi. masz 30% szans na sukces.

Jarosław Rubin. Wiesław Grabowski i Marek Naumiuk opisują nowe. zwinne podejście do zmian. Zamiast trzymać się kurczowo planu. ciągle szukaj nowej wiedzy i informacji zwrotnych płynących od wszy

19.9: https://woblink.com/ebook/klasyfikacja-budzetowa-w-kontekscie-wyjasnien-ministerstwa-finansow-ireneusz-rosiek-153770u

Cena:


Studio Astropsychologii

Format: PDF

29.2

1:

Cena:


Ambasadorowa

Autor: Włoszek Edyta

Sprawca. który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. Ambasadorem. który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć ! Ta historia zdarzyła się naprawdę.

Maja Newecka-Wnukowska. „Dlaczemu“

Wiem. że kobiety. które kiedykolwiek doświadczyły bólu. upokorzenia i wmówionej słabości. znajdą w tej historii siebie. Wiem też. że każda z nich znajdzie zrozumienie. wsparcie i nadzieję. które doprowadzą do odkrycia swojej mocy. Jestem pewna. że po jej przeczytaniu wiele z nich zrobi pierwszy krok. a Ewa będzie ich współtowarzyszką w drodze do nowego życia. To historia. która boli. doprowadza do łez. Po

:

Cena:


ISBN

9788324170609: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/z-milosci-do-corki-sarah-taylor-joanna-lipinska-153778u

Cena:


Format

PDF: 151908

https://woblink.com/ebook/wielkie-porzadki-pdf-soukup-ruth-151908u

:

Cena:chłopcy z placu broni online, dead island legendarne bronie, peaky blinders historia prawdziwa, general franko, historia niepełnosprawności pdf, miedziane monety, nick webb stara flota, black desert online poradnik, kopyra, paweł albrzykowski, języku ognia, mróz zerwa, pola wielokątów klasa 6 sprawdzian, dorota kilańska, bracia grossbart, był sobie pies: ten świat jest naprawdę pomerdany, kuracja życia…