Format

Format

EPUB.MOBI: 26212

https://woblink.com/ebook/gorzka-czekolada-i-inne-wazne-opowiadania-o-waznych-sprawach-autor-zbiorowy-26212u

:

Cena:


Wojownicy (#8). Wschód księżyca

Autor: Erin Hunter

Minęły księżyce odkąd szóstka kotów wyruszyła w podróż. którą zapowiedziała przepowiednia. Teraz muszą powrócić do domu i przynieść wieści z dalekich stron. Jednak na drodze staje im plemię dzikich kotów. które ma własną przepowiednię do wyjaśnienia.

Tymczasem w lesie czterech klanów Ognista Gwiazda i Liściasta Łapa bezradnie przyglądają się. jak świat wokół nich ginie. rozrywany szponami bestii kierowanych przez Dwunożnych. Czy szóstka kotów zdąży wrócić na czas i uratować swoich pobratymców?

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 30.9


Wszystko. czego pragnę w te święta

Autor: Anna Langner

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek!

Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane. choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę. mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki. o randkach nawet nie wspominając.

Kiedy jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców. chce wykorzystać ten czas. aby odkryć. czego tak naprawdę pragnie od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza. który od pierwszych minut działa jej na nerwy.

Spokojne święta? Dzięki intrygującemu mężczyźnie Ewa może w tym roku o nich zapomnieć. Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat. w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi i

:

Cena:


ISBN

9788372786586: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kosoglos-suzanne-collins-4047u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/11549/epub

1:

:

Cena:


Śmierć kolekcjonera

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Sąsiedzi w jednym z elbląskich mieszkań odkrywają powieszone starsze małżeństwo. Kilka godzin później środowiskiem zbieraczy rzadkich obligacji wstrząsa morderstwo jednego z kolekcjonerów. Ginie mężczyzna. który poprzedniego wieczoru wylicytował na hotelowej aukcji wyjątkowo cenny papier wartościowy. Czy obie tragedie są ze sobą powiązane? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć komisarz Kamil Soroka. który łączy siły z prokurator Mileną Łempicką-Krol. Bagaż własnych doświadczeń i obsesji zaprowadzi ten duet w wiele ślepych uliczek. Czas działa na ich niekorzyść. a lista podejrzanych się wydłuża. Śmierć kolekcjonera to mroczna. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść kryminalna. która wciąga czytelnika nie tylko wartką akcją. ale też specyficzną atmosferą rzadkiego hobby. podsycanego przez teorie spiskowe.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788366570955: Wydawnictwo

Format

89.9: https://woblink.com/ebook/my-narod-jan-szkudlinski-jill-lepore-197802u

Cena:rydwany bogów, darmowy audiobook, tony halik tu byłem, geniusz ptaków, ciemnosc, kiedy tata humor ma mp3 chomikuj, bóg cisza prostota, rzeczpospolita zwycięska alternatywna historia polski, byron kain, skandal pdf, z przysłowiami za pan brat pdf, krótka historia jutra, sztuka obsługi pdf chomikuj, urszula nelken, historia muzyki prezentacja, afrykański system ochrony praw człowieka, j.angielski ćwiczenia, powieść marii kruger, charakterystyka oskara z lektury oskar i róża, samoocena pdf…