Pierwsza krew

Pierwsza krew

Autor: Sire Cédric

To. co przeżyliśmy w dzieciństwie. zostaje w nas najgłębiej. Zwłaszcza strach…

 

W mroźną zimową noc na przedmieściach Paryża znany przestępca zostaje spalony we własnym mieszkaniu. Zbrodnia nie przypomina jednak mafijnych porachunków.

 

Eva Svarta rozpoczyna niełatwe śledztwo. mając do dyspozycji tylko kilka mętnych poszlak.

Tymczasem przeszłość upomina się o swoje. Ogarnięta obsesją odnalezienia zabójcy swojej matki

i siostry bliźniaczki policjantka musi znów stanąć twarzą w twarz z potwornością. którą trudno sobie wyobrazić.

 

Czy Evie uda się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci w płomieniach?

Kim jest człowiek. który zamordował jej rodzinę?

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena:


Happy Uroda. Piękno jest w Tobie – ebook

Autor: Kasia Bem

Kasia Bem. autorka bestsellera Happy Detoks. w swojej nowej książce Happy Uroda proponuje weekendowy. tygodniowy i 21-dniowy holistyczny program upiększający dla ciała i duszy. a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela. dietę. która odejmuje lat. ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki. naturalne kosmetyki. W książce czytelniczka znajdzie także wprowadzenie do technik oddechowych i medytacyjnych. mudry mocy oraz pozytywne afirmacje. Happy Uroda to coś więcej niż przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji. to prawdziwy niezbędnik dla każdej kobiety. która chce w naturalny sposób zadbać o siebie i tak jak autorka podziela opinię. ze prawdziwego piękna należy szukać w sobie.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 7.99


Matka Polka

Autor: Zuzanna Orlińska

Matka Polka wpisuje się na listę matek niepokornych. z charakterem. własnym zdaniem. mocą. Ma w sobie przebojowość mamuśki Tsatsiki. ma opiekuńczość mamy z Dzieci z Bullerbyn. jest na swój sposób wolna jak mamusia Muminka. Potrafi wiele. a nawet troszkę więcej – jak tytułowa bohaterka Naszej mamy czarodziejki nieobce są jej czary i nieoczywiste rozwiązania. Czasem potrzebuje opieki i wsparcia Polka – a ponieważ syn wiele umie (w dużej mierze dzięki niej). potrafi jej pomóc. kiedy moc na moment ją opuszcza.

Razem z Polkiem i jego matką przeżyjecie niezapomniane chwile na pirackim statku. odwiedzicie ogry w grze komputerowej. zanurzycie się w agresywnym świecie telewizyjnej reklamy. Ten bardzo aktualny. przez podejmowane tematy i rys głównych bohaterów. zbiór opowiadań nawiązuje charakterem do powieści przygodowo-awanturniczych dla chłopców. W emocjonujący świat przygód autorka umiejętnie wplata jednak delikatność. i wrażliwość. i ciepło. tak potrzebne dzisiejszym synom i ich bohaterskim. przebojowym matkom.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


ISBN

9788381641029: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/milosc-z-blekitnego-nieba-krystyna-mirek-178159u

Cena:wiele hałasu o nic pdf, mafia solucja, domy bezdomne, zasada dekorum, mama lama książka, gry hide and seek, julian sutor prawo dyplomatyczne i konsularne pdf, ciasteczko z wróżbą online, umysł intelekt, tomasz kopyra, to co bliskie sercu pdf, książki w pdf, 12 dzielnica paryża, blanka lipińska ten dzień pdf doci, szejnert małgorzata, anna fiodor, znikająca łyżeczka, kocham przedszkole program, zbrodnia i kara audiobook…