Liv i Emma: Liv i Emma na wycieczce rowerowej

Liv i Emma: Liv i Emma na wycieczce rowerowej

Autor: Line Kyed Knudsen

Liv i Emma jadą z klasą na wycieczkę rowerową. Nagle gubią się w samym środku lasu. Próbują dogonić pozostałych. ale droga niespodziewanie się rozwidla. Liv. Emma i ich kolega Hassan nie wiedzą. w którą stronę udała się reszta klasy. Co robić?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Black notice: część 5

Autor: Petri Lotte

Kathrine zostaje uprowadzona ze swojego mieszkania przez seryjnego mordercę. a policja szybko zatrzymuje podejrzanego. Wkrótce okazuje się. że trop jest błędny. Śledczy Felix Jørgensen jest przekonany. że trafił na właściwy ślad. gdy okazuje się. że jeden z ginekologów otrzymał zakaz wykonywania zawodu z powodu narażania życia pacjentek. Trop prowadzi do opuszczonego domu na wyspie Lolland.

Czy Kathrine właśnie tam przebywa i czy morderca zorientował się. że policja zastawiła na niego pułapkę? Czy Felixowi uda się uratować policjantkę i wyciągnąć ją ze szponów sadystycznego oprawcy. zanim będzie za późno?

Black notice jest powieścią kryminalną składającą się z pięciu rozdziałów. Historia została częściowo oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Wy: Saga Egmont

Cena: 3.99


:

:

Cena:


ISBN

9788726166910: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/saga-rodu-z-lipowej-11-zlota-kaluza-marian-piotr-rawinis-199711u

Cena:


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9stracony brat, wypożyczalnia książek, zaczarowana zagroda pdf do pobrania, ochrona granicy państwowej, joker książka, jestem tylko twoj, just cause 3 poradnik, randka w ciemność chomikuj, jarosław newerly, leszek żabiński, metro 2033 audiobook pl, norbert kościesza, jadwiga korzeniewska, teoria detekcji sygnałów, morderstwo w orient expressie lektor, sztuka kochania książka, karpowicz miłość, wszyscy ludzie, jerzy jaworski, teraz albo nigdy lektor pl…