5 domowych środków. które zastąpią drogerię

5 domowych środków. które zastąpią drogerię

Autor: Smarticular.net .

Czy wiesz ile masz w mieszkaniu najróżniejszych środków do szorowania. płynów do czyszczenia. tabletek. proszków do prania. jak również kremów. balsamów. mydeł. szamponów i innych produktów kosmetycznych. higienicznych i czyszczących? Średnio w każdym domu jest ich od 40 do 60. Dzięki tej książce poznasz alternatywę dla każdego z nich. Wystarczy. że kupisz 5 składników: sodę oczyszczoną. sodę (do prania). ocet. kwas cytrynowy i szare mydło. a samodzielnie stworzysz z nich różnego rodzaju środki do zastosowania w domu. ogrodzie. kuchni. A najlepsze jest to. że są one niezwykle tanie iwszędzie dostępne. 300 zastosowań dla domu. ogrodu i ciała.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 34.3


Wypracowania – Czesław Miłosz wybór wierszy część I

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Czesław Miłosz wybór wierszy część I

Opisy wypracowań:

Campo di Fiori” analiza i interpretacja. Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretację wiersza Czesława Miłosza „Campo di Fiori”. Podejmując się analizy należy zwróć uwagę na kontekst historyczny powstania utworu. w ówczesnym czasie likwidowano warszawskie getto. Obraz ten poruszył poetę i stał się głównym tematem wiersza. Wypracowanie omawia całość utworu. Wyjaśnione jest znaczenie tytułu i wszystkie wątki poruszone przez autora. Całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 367 słów.

Który skrzywdziłeś” analiza i interpretacja. Poniższe wypracowanie stanowi analizę i interp

:

Cena:


Sześć dni w grudniu

Autor: Jordi Sierra i Fabra

Barcelona. grudzień 1949 roku. Lenin. drobny złodziejaszek i informator inspektora Miquela Mascarella. trafia w sam środek międzynarodowej intrygi – okradziony przez niego brytyjski turysta okazuje się w rzeczywistości członkiem organizacji Monument Men tropiącej skradzione przez hitlerowców dzieła sztuki. Przybył do Barcelony śladem zbiegłego nazisty. który ukrył się w niej z łupem wartym wystarczająco dużo. by chcieć za niego zabić. I rzeczywiście – wkrótce Brytyjczyk ginie zagadkową śmiercią. a Lenin wpada w prawdziwe kłopoty.

Mascarell próbuje rozwikłać zagadkę. zanurzając się w trzewia zdruzgotanego

podczas wojny domowej miasta. I chociaż nieustannie czuje na karku oddech komisarza Amadora. rodzina Lenina burzy jego spokój. a kolejne morderstwa komplikują sprawę. ins

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


365 obiadów

Autor: Lucyna Ćwierczakiewiczowa

Poradnik kulinarny autorstwa Lucyny Ćwierczakiewiczowej. królowej kucharek polskich. Prawdziwa gratka dla wszystkich. dla których gotowanie stało się pasją.

„365 obiadów” to najsłynniejsza polska książka kucharska. Przeznaczona jest zarówno dla wprawnych kucharzy. jak i tych. którzy w kuchni stawiają pierwsze kroki. Zawiera przepisy. z których skorzystają nie tylko miłośnicy tradycyjnej kuchni. lecz także entuzjaści posiłków opartych na naturalnych produktach. Proponowane przez Lucynę Ćwierczakiewiczową przepisy – mimo iż mogą się wydawać wyszukane. a nawet wykwintne – nie są ani trudne. ani drogie w wykonaniu.

Na niniejsze wydanie składa się 458 różnych przepisów. uszeregowanych w kolejnych szesnastu rozdziałach. Po części z przepisami zamieszczono menu na każdy dzień roku. Opisane w menu obiady składają się na ogół z czterech dań.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Klub Samobójców

Autor: Rachel Heng

Futurystyczna wizja świata. w którym śmierć jest towarem luksusowym

W niedalekiej przyszłości technologia i medycyna są tak zaawansowane. że oferują ludziom szansę bycia nieśmiertelnym. Jednak wieczne życie zarezerwowano tylko dla wybranych. którzy spełniają określone wymagania.

Lea to 100-letnia. perfekcyjna pod względem genetycznym i idealnie zdrowa. dziewczyna. która dla innych jest uosobieniem marzeń o nieśmiertelności. Kiedy przypadkowo spotyka na ulicy ojca. którego nie widziała od 88 lat. po raz pierwszy od dawna ma do czynienia ze śmiercią.

Okazuje się. że ślady ojca prowadzą do Klubu Samobójców – tajemniczej organizacji. która działała jako grupa aktywistów. Teraz państwo określa ich mianem terrorystów zagrażających idealnemu porządkowi. Pomimo tego Lea decyduje s

:

Cena:


Wypracowania – A. Czechow „Utwory wybrane”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – A. Czechow „Utwory wybrane”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Oczumiełowa – „Kameleon”. Oczumiełow jest tytułowym bohaterem opowiadania autorstwa A. Czechowa pod tytułem „Kameleon”. Był człowiekiem zajmującym niskie stanowisko urzędnicze. Był naczelnikiem policji. Jego motorem pracy nie była sprawiedliwość i odpowiedzialność. ale strach przed zwierzchnikami i lęk przed utratą pracy. Najlepszym dowodem na to była sytuacja z jubilerem. który został pogryziony przez psa. Naczelnik obiecał odszkodowanie i pozytywne załatwienie sprawy. ale gdy okazało się. że pies należy do brata generała. policjant zmienił zdanie i za całe zdarzenie usiłował obwinić samego zainteresowanego. czyli jubilera. Wypracowanie zawiera 415 w

:

Cena:


Dziewczyna z warkoczem

Autor: Agnieszka Jordan-Gondorek

Czy rozwód może okazać się najlepszą rzeczą. jaka spotyka kobietę?

Krystyna jest pewna. że jej świat się zawalił. Mąż. z którym od lat starali się o dziecko. pewnego dnia radośnie oświadcza. że zostanie tatusiem. Problem w tym. że mamusią nie jest jego żona. a sprzedawczyni z mięsnego.

Po wyrzuceniu wiarołomnego męża z domu kobieta postanawia otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Jego symbolicznym początkiem ma być wizyta w salonie fryzjerskim. Jakież jest jej zdziwienie. gdy zamiast znajomej fryzjerki w drzwiach wita ją przystojny nieznajomy.

Dziewczyna z warkoczem to historia o zawirowaniach ludzkich losów. o zdradzie. cierpieniu i ponownym odnajdywaniu własnego szczęścia. To historia. która na długo zapadnie w waszą pamięć i ogrzeje wasze serca. Pokaże. że każdy z nas ma prawo być szczęśliwym i cieszyć się w pełni życiem. Koniecznie przeczytajcie!

Grażyna Wróbel. blog Czytaninka

Dziewczynę z warkoczem. czyli Krysię. warto poznać bliżej. jej historia wciąga już od pierwszych stron książki. Jak poradziła sobie w bardzo trudnej sytuacji. w której się znalazła? I co jeszcze przyniesie jej los? Serdecznie polecam tę ciepłą i ciekawą historię.

Małgorzata Garkowska.

pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Moja irlandzka piosenka

Autor: Anna Olszewska

MIA nigdy nie była w stałym związku. Nie dlatego. że coś jest z nią nie tak. Po prostu do tej pory nikt nie zrobił na niej odpowiedniego wrażenia. Ma nudną pracę i nudne ciuchy. za to niebanalnych przyjaciół. Dziewczyna kocha Notting Hill i muzykę poważną. Kiedy pod wpływem impulsu postanawia udowodnić swojej przyjaciółce. że nie jest zwykłą nudziarą. jej życie nabiera tempa i rumieńców.

WILL jest muzykiem rockowym. który przyjechał do Londynu z irlandzkiego miasteczka Clifden. Jego zespół ma za sobą wydanie debiutanckiej płyty i właśnie pracuje nad kolejną. William kocha swojego psa i wkurzać ludzi. Znakiem rozpoznawczym chłopaka są koszulki z obraźliwymi napisami. Jest przyzwyczajony do tego. że jego widok zwala kobiety z nóg. W kontaktach z innymi jest ostrożny i wycofany

:

Cena:


Ameno II

Autor: Krzysztof Bonk

O bogowie! Czy za sprawą energii piramid to właśnie oni odradzają się w egipskich zaświatach. gdzieś w gwiazdozbiorze Oriona. czy może to zaawansowana wirtualna gra. w której stawką jest samo przetrwanie? Faktem jest jedynie. że ósemka wybrańców budzi się w zupełnie nowej rzeczywistości i odtąd mnożą się pytania. na które nikt nie zna ostatecznej odpowiedzi. Zaś każdy z bohaterów będzie się musiał zmierzyć nie tylko z zagadkami. zewnętrznymi demonami. ale i mrokiem w sobie.

W rolach głównych występują: Egipcjanka archeolog Zahira. pan Takashi oraz pani Sakura jako japońska para z jakuzy. hinduska córka magnata sojowego Devi i jej krajan Kavi. żołnierz i kosmonauta kapitan Henen. jazydzka uciekinierka Nadia oraz dżihadysta Abdul.

Role drugoplanowe: bogini Bastet. starzec Re. Anubis. kr

7: https://woblink.com/ebook/ameno-iii-krzysztof-bonk-143905u

Cena:władysław kołaciński żbik, eliza orzeszkowa książki, daniel przastek, egzamin gimnazjalny matematyka, szkoła platońska, 5 składników. gotuj szybko i łatwo, leksykon światła i mroku, amor towles, biografia elon musk, cejrowski audiobook, krótka historia prawie wszystkiego pdf, coelho alchemik, wołoszański audiobook, stacja jagodno tom 5, masa o procesie polskiej mafii, platforma michel houellebecq, dziewczyna o czterech palcach chomikuj, pospolite ruszenie interpretacja, szarpidruty, sexedpl pdf, metodologia zarządzania projektami, nasza szkapa pdf…