Mózg ćwiczy

Mózg ćwiczy

Autor: Kaja Nordenger

Trenuj z autorką bestsellerowego Mózg rządzi!

Mózg. podobnie jak pozostałe części naszego ciała. należy ćwiczyć. W dodatku wystarczy niewiele: w drodze do pracy wysiądź na wcześniejszym przystanku. umyj zęby ręką. której normalnie w tym celu nie używasz (lub wystukaj esemesa drugim kciukiem!). zapamiętaj pięć słówek w języku. którego nie znasz. naucz się obsługiwać nowy gadżet kuchenny. znajdź drogę bez pomocy nawigacji i zmierz się z testami na inteligencję.

Gdy uczymy się nowych rzeczy. przełamujemy nawyki. odbiegamy od codziennej rutyny lub stawiamy przed sobą nawet drobne wyzwania. w naszym mózgu tworzą się nowe połączenia między komórkami. To dzięki nim mamy lepszą pamięć. chronimy przed demencją… i jesteśmy mądrzejsi!

W książce znajdziecie trzydz

34.9: https://woblink.com/ebook/chamo-sapiens-jacek-fedorowicz-138611u

Cena:


Młot Thora

Autor: Rick Riordan

Młot Thora znów zaginął. Bóg piorunów ma niepokojący zwyczaj gubienia swojej broni – najpotężniejszego oręża w dziewięciu światach. Tym razem jednak stało się coś poważniejszego: młot wpadł w ręce wroga.

 Jeśli Magnus Chase i jego przyjaciele nie odnajdą szybko młota. światy żywych pozostaną bez ochrony przed inwazją olbrzymów. Rozpocznie się Ragnarök i dziewięć światów stanie w płomieniach. Niestety jedyną osobą. która może wynegocjować zwrot broni. jest najstraszliwszy wróg bogów – Loki. A cena. jakiej za to żąda. jest bardzo wysoka.

Wydawnictwo: Galeria Książki

Cena: 39.9


Chłopiec z Burzy

Autor: Thiele Colin

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży ratuje życie trzem osieroconym pelikanom. Pisklęta. znalezione w gnieździe na wydmach. pod jego opieką wyrastają na piękne. silne ptaki. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca. pełna humoru i przygód opowieść o szczególnej więzi łączącej Chłopca z Burzy i Pana Parsifala – pelikana. który rezygnuje z wolności i wybiera przyjaźń z chłopcem.

Ekranizacja Chłopca z Burzy z Geoffreyem Rushem w kinach już w styczniu 2019 roku!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28


Terapie Wschodu w medycynie Zachodu. 108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny – PDF

Autor: Guarneri Mimi

 

Znana kardiolog zdradza sekrety spełnionego życia

 

W jaki sposób możemy zachować swoje zdrowie w świecie pełnym obowiązków. wymogów. sprzecznych informacji i cierpienia? Pozwala na to 108 sekretów. które opracowała znana na całym świecie lekarz medycyny. Dzięki nim zgłębisz swoją duchowość i przywrócisz zdrowie na każdej możliwej płaszczyźnie.

 

Weź pełną odpowiedzialność za swoją przyszłość

 

Dowiesz się dlaczego Twoje geny nie muszą decydować o Twojej przyszłości. Zdołasz zamienić stres w siłę i odzyskasz wiarę w siebie. Odkryjesz siłę pozytywnego myślenia. wzmocnisz swoją duchowość i uzdrowisz ciało energetyczne. A to dopiero początek pozyt

13.7: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-milosc-tom-2-nieuchwytny-katarzyna-mak-169399u

Cena:ksiazka pdf, tomasz terlikowski maria terlikowska, fabian welc, folwark komendanta, magdalena lipińska, zbigniew nowak zioła, zygmunt krasiński książki, mundur ss wypożyczalnia, eksiążki, dwie drogi pdf, inny świat audiobook, rozwój psychiczny dziecka od 0 do 10 lat. poradnik dla rodziców, psychologów i lekarzy, niesamowity świat gumballa dieta, marek grenda, małżeństwo z odzysku…