ISBN

ISBN

9788378895251: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/kampania-1814-henry-houssaye-175786u

Cena:


W służbie polskiego króla.

Autor: Plewczyński Marek

Przy studiach nad wieloma sferami życia społeczno-politycznego dawnej Rzeczpospolitej istotne znaczenie ma stwierdzenie. czy jej armia zaciężna miała charakter narodowy. czy też złożona była z obcych najemników. W niniejszej pracy autora interesują nie tylko zjawiska masowe. ale też i przypadki jednostkowe. Wybitne bowiem jednostki. cudzoziemscy dowódcy. hetmani. rotmistrze mieli swój indywidualny udział w kształtowaniu się charakteru polskiej wojskowości. Byli wyrazicielami obcych wpływów w staropolskiej sztuce wojennej w czasie. gdy decydowało się. jaka ona będzie – odrębna. rodzima i oryginalna. czy tez naśladująca obce wzory.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 44.99


Heartland (Tom 15). Miłość jest darem

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie przerażone i dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Amy w towarzystwie starszej siostry Lou odwiedza ranczo ojca i jego drugiej żony w Australii. Nie potrafi jednak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Stroni od kontaktów z rodziną. skupiając się na nawiązaniu więzi z Wigorem – siwym ogierem. Praca ze sprawiającym problemy koniem pochłania ją całkowicie i pozwala zapomnieć o problemach. Dopiero po powrocie do Wirginii samopoczucie Amy poprawia się.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


ISBN

9788324233380: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/wymuszona-wspolpraca-czy-zdrada-wokol-przypadkow-kolaboracji-zydow-w-okupowanym-krakowie-jarkowska-natkaniec-alicja-176144u

Cena:konflikt z izraelem, berwiński, szczęście diabła pdf, pdf ksiazka, tacet a mortuis, bezpieczeństwo społeczności lokalnych pdf, anna legeżyńska, mróz wyrok, czytanie nut a vista, pop polski, harry potter okładki, mitu, podstawy fizyki tom 1 pdf, wszystko albo nic pdf, gawęcki żywienie człowieka…