ISBN

ISBN

9788379853304: Wydawnictwo

Format

28.9: https://woblink.com/ebook/igrajac-z-ogniem-tess-gerritsen-21473u

Cena:


Słowiańskie bogi i demony

Autor: Linkner Tadeusz

Jakie atrybuty posiadał Perun? Kim była Mokosz? Jak przedstawiany był Światowid? Który naród najczęściej modlił się do Wołosa? Za jakie sprawy odpowiedzialny był Radagost? Gdzie czczony był Rugewit? Skąd zwyczaj topienia Marzanny?

Odpowiedzi znajdziesz w tej książce. Tadeusz Linkner sięgnął do rękopisu Bronisława Trentowskiego. romantycznego badacza mitologii słowiańskiej. Trentowski był pierwszym. który tak oryginalnie usystematyzował słowiańskie wierzenia. Jego praca Wiara słowiańska albo etyka piastująca wszechświat nigdy nie została opublikowana. Tutaj mamy okazję poznać ponad trzystu słowiańskich bogów i demonów.

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 25


Londyn

Autor: Edward Rutherfurd

Po Paryżu i Nowym Jorku. Edward Rutherfurd przedstawia nam fascynujące losy Londynu.

Z rozmachem opisuje ponad dwa tysiące lat historii tego miasta. Dzięki barwnym bohaterom. których pasjonujące losy misternie splatają się z historią miasta. ukazana zostaje cała bogata przeszłość Londynu. W miarę rozwoju metropolii jesteśmy świadkami powstawania amfiteatru w Londynie. budynku Tower of London. Teatru Szekspirowskiego czy modnej dzielnicy West End.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 49.99


27.4

https://woblink.com/ebook/cinder-i-ella-tom-2-cinder-i-ella-kelly-oram-135090u: https://woblink.com/product-publication/download/135090/epub

:

Cena:


ISBN

9788380492639: Wydawnictwo

Format

18.65: https://woblink.com/ebook/ulica-mnie-wola-beata-szady-19862u

Cena:ostatnia z rodu stanfield, księgi południa, sztywniak, buszujący w barszczu, rok 1984 mobi, mariusz czubaj rip, literatura funeralna, zywe trupe, poślubić księcia sarah mallory, philip reeve, zagrożenia terrorystyczne, kobieta z blizna, kou yoneda, maria pilarczyk, s nowak metodologia badań społecznych pdf…