Idealna matka

Idealna matka

Autor: Aimee Molloy

Hipnotyzujący thriller psychologiczny opowiadający o grupie młodych matek. których losy niespodziewanie się splatają. gdy jedno z dzieci znika w tajemniczych okolicznościach.

Wypad do baru. Kilka drinków. Parę chwil wytchnienia. Czy to taka wielka zbrodnia?

Nazywają się Majowe Mamy i należą do klubu świeżo upieczonych matek. które urodziły swoje pociechy w tym samym miesiącu. Dwa razy w tygodniu spotykają się w jednym z brooklyńskich parków. by wesprzeć się w trudach macierzyństwa.

Pewnego razu. umęczone nadmiarem obowiązków i codzienną rutyną. umawiają się na wspólne wyjście na miasto. Winnie. samotna matka. która nigdy wcześniej nie zostawiła swojego sześciotygodniowego synka Midasa pod opieką niani. w końcu uległa namowom koleżanek. przekonujących ją. że nic złego się nie stanie. Tej czerwcowej nocy dochodzi jednak do tragedii: Midas zostaje porwany.

Kolejne trzynaście dni wypełniają gorączkowe poszukiwania. podczas których na jaw wychodzą dawno skrywane sekrety. więzy małżeńskie zostają wystawione na próbę. a przyjaźnie zerwane.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Dubaj. Prawdziwe oblicze

Autor: Jacek Pałkiewicz

Tak o emiracie nie pisał jeszcze nikt!

Jacek Pałkiewicz obala powszechne mity. obnażając prawdziwe oblicze świątyni luksusu: brak swobód obywatelskich. represje i niewolnicze warunki pracy najemnych robotników. Jak mówi. petrodolary zapewniły Dubajowi pobłażliwość świata. który nie ma odwagi. by złożyć interesy ekonomiczne na ołtarzu walki o prawa człowieka.

Dubaj Jacka Pałkiewicza to w istocie koniec pewnego świata. Oto bywalec amazońskiej selwy. eksplorator Syberii i odkrywca trafia między wieżowce i tłumy turystów. Trochę jakby zabrakło już na ziemi terenów dziewiczych. jakby dotkliwie zaczął go przytłaczać brak przestrzeni. Desperacja? A może – odwrotnie – podyktowane dojrzałością odkrycie. że dżungla jest między ludźmi. że to najbardziej niezbadany wymiar rzeczywistości? A dobro i zło. to. co w świecie najważniejsze. właśnie tu jest ukryte najgłębiej? Fascynująca jest ta praca odkrywcy w świecie szejków. klanów plemiennych. rosyjskich prostytutek i pakistańskich niewolników. Dowiadujemy się czegoś nowego o świecie. Tym najbardziej współczesnym ze światów.

Bogusław Chrabota „Rzeczpospolita”

Z Jackiem od lat łączy nas pistolet w kieszeni. miłość do przygody i dorosłe męskie koleżeństwo. Książki pisze szybkim. żołnierskim językiem. który lubię. A teraz ta opowieść o Dubaju: ostentacyjny przepych. w jakim żyją wnukowie Beduinów. a z drugiej strony to. czego turyści nigdy nie zobaczą. bo monarchia absolutna nie chce. by świat widział zaplecze emiratu. I wreszcie wątek liryczny: tą podróżą do Dubaju Jacek spłaca dług wobec Lindy – po czterdziestu latach małżeństwa po raz pierwszy jadą na wspólne (pięciogwiazdkowe) wakacje.

Wojciech Cejrowski

„Pałka” zabiera nas do współczesnego Babilonu. To pasjonująca i niebezpieczna eskapada. Jacek pokazuje cenę wybudowania raju na piaskach pustyni. Dubaj kapie złotem i krwią. Ale dla mnie najważniejsza w tej książce jest nieplanowana podróż w głąb jego serca. Surwiwalowy twardziel odsłania się jako romantyczny kochanek. którego życiem może wstrząsnąć płatek róży.

Jan Grzegorczyk

Dubaj to skrzący blaskiem diament. Tyle że z licznymi skazami.

Beata Tyszkiewicz

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 27


Drinki z rumem. Przygotuj to sam!

Autor: wielu autorów

Drinki z rumem. Przygotuj to sam!” to bardzo praktyczny e-book. w którym można znaleźć przepisy na drinki z rumem. które sprawdzą się na każdy „party” czy samotne wieczory z książką lub filmem. Samouczek przedstawia proste sposoby na przygotowanie napojów ze składników dostępnych na rynku Polskim.

Miniksiążka prezentuje efektowne i apetyczne napoje alkoholowe na rozmaite okazje towarzyskie.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 1.5


Krucze pierścienie (#1). Dziecko Odyna

Autor: Siri Pettersen

Skandynawska fala ogarnia fantastykę.

Powieść nagrodzona FABELPRISEN 2014

Pierwszy tom cyklu „Krucze pierścienie” – oryginalnej sagi fantasy osadzonej na staronordyckim gruncie.

Cykl ten ma szansę stać się dla literatury fantasy tym. czym dla kryminału stały się książki Larssona. Nesbo i Läckberg.

Wyobraź sobie. że brakuje ci czegoś. co mają wszyscy inni. Czegoś. co stanowi dowód na to. że należysz do tego świata. Czegoś tak ważnego. że bez tego jesteś nikim. Jesteś zarazą. Mitem. Człekiem. Dzikus z Północy kaleczy nożem niemowlę. by ukryć. że dziewczynka urodziła się bez ogona. Gnijący członek Rady desperacko walczy o to. by wywołać wojnę. Ubóstwiany syn z arystokratycznego rodu wyrzeka się własnego dziedzict

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


https://woblink.com/product-publication/download/14717/epub

1:

:

Cena:owady polskie, anaruk chłopiec z grenlandii pdf, może to właśnie ja, tietmar, nowe przygody grzecznego psa, fragmenty dziennika si, nieznany ląd, stephena king, police gry, vi keeland szansa pdf, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, założenia teoretyczne, wałęsa człowiek z teczki, dzikie serce tęsknoty męskiej duszy pdf, mroczna namiętność, komedia romantyczna top 100…