ISBN

ISBN

9788324059713: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/droga-przez-make-lukasz-modelski-169368u

Cena:


Zbieranie kości

Autor: Ward Jesmyn

Najsłynniejsza powieść autorki bestsellerowego Śpiewajcie. z prochów. śpiewajcie i zarazem pierwszej kobiety. która dwukrotnie otrzymała prestiżową National Book Award.

Nad Zatoką Meksykańską formuje się huragan. który już wkrótce zagrozi życiu setek tysięcy ludzi. W przybrzeżnym miasteczku Bois Sauvage w stanie Missisipi czternastoletnia Esch i jej trzej bracia próbują zebrać zapasy jedzenia. na próżno szukając przy tym pomocy u ojca alkoholika. którego nigdy nie ma w pobliżu. W młodej dziewczynie narasta strach. zwłaszcza gdy dowiaduje się. że zaszła w ciążę.

Dwanaście dni. podczas których rozgrywa się akcja powieści. stanowi bolesną próbę spojrzenia na samotność oraz brutalną codzienność. która w obliczu Huraganu Katrina pokazuje nam swoje najbrudniejsze barwy.

:

Cena:


ISBN

9788379764006: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/syn-philipp-meyer-24925u

Cena:


ISBN

9788324059713: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/droga-przez-make-lukasz-modelski-169368u

Cena:


Niski indeks glikemiczny

Autor: Agata Lewandowska

Dzięki najnowszej książce uznanej dietetyczki Agaty Lewandowskiej przekonasz się. że w diecie o niskim indeksie glikemicznym trudna jest tylko… jej nazwa.

Autorka poradnika w bardzo przystępny sposób objaśnia. czym jest IG. jak policzyć jego wartość w posiłkach i dlaczego powinniśmy dbać o to. by była jak najniższa. Dieta o niskim indeksie glikemicznym to doskonały sposób odżywiania nie tylko dla osób ze schorzeniami takimi jak cukrzyca czy insulinooporność. ale dla wszystkich. którzy chcą cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką.

Z książki dowiesz się między innymi: 

· Jaki jest indeks glikemiczny poszczególnych produktów?

· Ile powinien wynosić indeks glikemiczny twoich posiłków?

· Dlaczego warto stosować dietę o n

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Diabeł na wiosnę

Autor: Lisa Kleypas

Trzecia część serii o rodzinie Ravenelów.

Większość debiutantek. uroczyście wprowadzanych na salony. marzy jedynie o znalezieniu tam męża. Lady Pandora Ravenel. ambitna piękna dziewczyna. ma inne plany. Zamiast męczyć się udziałem w kolejnych balach składających się na słynny londyński Sezon. wolałaby siedzieć w domu i wymyślać gry planszowe. które zamierza sama produkować i sprzedawać. Jednak podczas jednego z przyjęć zostaje przypadkiem zamieszana w skandal i skompromitowana przez przystojnego nieznajomego.
Po latach unikania małżeńskich pułapek Gabriel. lord St. Vincent. ratując honor. musi się oświadczyć młodej buntowniczce. która zupełnie nie pasuje do jego pozycji i trybu życia. W istocie panna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznawszy Pandorę lepiej. Gabriel odkrywa urok jej żywiołowego charakteru i jest gotów zrobić wszystko. by ją zdobyć.
Pandora ulega zalotom Gabriela i zgadza się za niego wyjść. pod warunkiem że będzie mogła samodzielnie prowadzić wymarzony interes. Wkrótce ściąga na siebie poważne kłopoty. a wynikła z nich dramatyczna sytuacja jest dla małżonków sprawdzianem wzajemnej lojalności i siły łączącego ich uczucia.

Świat wiktoriańskiej Anglii jest tu naszkicowany z typowym dla Kleypas ciętym dowcipem i wiernymi historycznie niuansami politycznymi. Zabawna i pełna uroku historia. która zachwyci czytelników od pierwszej do ostatniej strony.
‚Kirkus Review’

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


ISBN

9788380028623: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/goodbye-i-wybrane-opowiadania-osamu-dazai-183484u

Cena:opowiadania erotyczne milf, słówka angielskie dla dzieci, w wysokiej trawie stephen king, kaleta jolanta, wolnomularstwo symbole, przemoc symboliczna bourdieu, remigiusz mróz trawers pdf, arkadiusz ptak, dieta sirtuinowa pdf, andrzej zybertowicz książki, afera podsluchowa, ucieczki z prl, morderstwo w orient expressie audiobook, biblioteka pwn…