Miesięcznik ZNAK nr 770-771

Miesięcznik ZNAK nr 770-771

Autor: autor zbiorowy

Sztuka wędrowania „Chodzenie. w wersji idealnej. jest stanem. w którym umysł. ciało i świat spotykają się z sobą. jak gdyby były trzema prowadzącymirozmowę postaciami. trzema dźwiękami niespodziewanie łączącymi się w akord” – pisała Rebecca Solnit w Zewie włóczęgi. Spacery i mikropodróże pozwalają nam nie tylko oderwać się od codzienności. odpocząć i spojrzeć na problemy z innej perspektywy. ale także nauczyć się uważności. przyjrzeć się samemu sobie i duchowo zjednoczyć z takimi wędrowcami jak np. Henry David Thoreau czy Virginia Woolf. W jaki sposób chodzenie pozwala nam spotkać się ze światem? Czego możemy się nauczyć. poruszając się pieszo? Kim byli słynni spacerowicze? Jak rozwijała się turystyka piesza? Dlaczego mikropodróże stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnie rozumianej turystyki i dalekich podróży?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


Sexy Bastard. Jackson

Autor: Eve Jagger

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii autorstwa Eve Jagger!

Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem. któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony. Ułożył sobie nawet listę cech perfekcyjnej wybranki. która będzie pasowała do jego świata.

Kiedy spotyka Skylar. wydaje się. że musi skreślić z niej wszystkie punkty. bo dziewczyna kompletnie nie przypomina jego ideału. Jest spontaniczna. żywiołowa i nieuporządkowana. a do tego wciąż pakuje się w tarapaty.

Jackson musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu i wybrać pomiędzy przygodą a szansą na ustatkowane życie. Chociaż Skylar podbija jego serce. to w niczym nie przypomina idealnej kobiety. z którą chciał budować wspólną przyszłość.

Czy Jackson pójdzie za głosem serca i wprowadzi odrobinę szaleństwa do poukładanego ż

24.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-mgiel-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-maria-zdybska-malgorzata-maksymowicz-29957u

Cena:


Milczenie krużganków

Autor: Alicia Giménez-Bartlett

Poślubiając architekta Marcosa Artigasa inspektor Petra Delicado nie sądziła. że jej nowe życie zaprowadzi ją do klasztoru. Zakonnice. które udzielają lekcji religii najmłodszej córce Marcosa zostają okradzione z cennej relikwii. Co gorsza znajdują w swojej kaplicy trupa. W Hiszpanii. gdzie prasa brukowa tylko czeka na okazję. żeby ruszyć do ataku. tworzone są na ten temat coraz bardziej nieprawdopodobne teorie. Na szczęście Petra Delicado i Fermín Garzón stoją mocno na ziemi i postanawiają rozwiązać zagadkę.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 26moje przyjaciółki z ravensbruck, kawa książka, dziewczyny z dubaju pdf za darmo, grzegorz krawiec, trochonowicz jankiewicz, mroczna wieża audiobook, wobbling, negocjuj woźniczka, monika makowska-wasowska, błoto słodsze niż miód, skrzynia władcy piorunów pdf, wyrażenia przyimkowe ćwiczenia, jak wyobrażam sobie świat, lawa opowieść o dziadach adama mickiewicza, złota rękawica, neverwinter nights dodatki, dorota sumińska książki, serce gangstera docer, przebudzenie olivii pdf chomikuj, św. weronika giuliani, hoi4 poradnik, psychologia jedzenia, opowiadania erotyczne pdf…