Wydawnictwo

Wydawnictwo

Galeria Książki: Format

23731

https://woblink.com/product-publication/download/23731/epub: 1

Cena:


Planeta Singli 3

Autor: Ewa Markowska

Ania i Tomek. po wielu perypetiach. które niemal zniszczyły ich związek. w końcu zdecydowali się na ślub. Marzą o tradycyjnej uroczystości kościelnej i wiejskim weselu na Mazurach. Marcel. ich przyjaciel. dwoi się i troi. aby zorganizować imprezę roku. ale bracia i matka Tomka są nieprzewidywalni jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem. a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Natomiast matka Ani. która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem. jest całkowitym zaprzeczeniem stereotypu statecznej teściowej. Do tego jeszcze pojawienie się niespodziewanego gościa. jeden kryzys małżeński. dwoje zakochanych małolatów i… jesteśmy w domu. Miało być jak w bajce. a wyszło jak zawsze.

Szykujcie się na jazdę bez trzymanki i życzcie szczęścia Ani i Tomkowi!

25: https://woblink.com/ebook/cena-wolnosci-k-j-howe-29752u

Cena:


Niemowa

Autor: Hans Rosenfeldt

Niemowa to czwarta część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem. policyjnym psychologiem i specjalistą od seryjnych zabójstw.

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów ‒ matka. ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska. Wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się Sebastian Bergman wraz z resztą ekipy z Krajowej Policji Kryminalnej.

Śledztwo jest skomplikowane. a napięcie wzrasta. kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co Carsltenowie.

Detektywi odkrywają. że świadkiem morderstwa rodziny była dziesięcioletnia Nicole. Policja musi odnaleźć dziewczynkę. zanim… zrobi to morderca.

Michael Hjorth jest scenarzystą i jednym z założycieli firmy produkcyjnej Tre vänner. Był także producentem wielu filmów pełnometrażowych.

Hans Rosenfeldt zajmował się pisaniem scenariuszy. a także dziennikarstwem telewizyjnym i radiowym. W latach 2003–2005 był szefem działu rozrywki szwedzkiej telewizji SVT.

W 2010 roku zadebiutowali jako duet powieścią kryminalną Ciemne sekrety. która cieszyła się ogromnym powodzeniem w Szwecji i Danii i została przetłumaczona na kilkanaście języków. Zachęceni sukcesem. w następnych latach opublikowali kolejne tomy serii – Uczeń (2011) i Grób w górach (2012).

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton

Autor: L.A. Fiore

Jest bestią.

Jest brutalem.

Jest zabójcą.

Przeznaczenie sprawi. że nasze światy zderzą się ze sobą.

Nazywają go potworem. ale jest moim ocaleniem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 29.99orwell 1984 ebook, commandos 2 poradnik, kropla nadziei michalak, stulecie winnych 2 pdf, mateusz juszczyk, biblia ketogeniczna, złota gałąź, grażyna gierszewska, bezpieczeństwo wewnętrzne państwa, autyzm książki pdf, e-booki za darmo, kim scott, ewa domanska, zemsta gangstera pdf chomikuj, diablo 1 poradnik…