Randka z Hugo Bosym

Randka z Hugo Bosym

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zmysłowa powieść bestsellerowej autorki ponad 30 książek to więcej niż płomienny romans. To przejmująca opowieść o zaczynaniu życia na nowo.

Jagoda Borówko. trzydziestokilkuletnia szefowa działu w agencji reklamowej we Wrocławiu. ma talent do pakowania się w kłopoty. Właśnie zakończyła nieudany związek z jednym ze swoich najważniejszych klientów i leczy złamane serce. Gdy w drodze na ślub przyjaciółki wdaje się w kłótnię z nieziemsko przystojnym nieznajomym. nie ma pojęcia. że zarówno tarapaty. jak i tajemniczy mężczyzna zagoszczą w jej życiu na dłużej. Hugo Bosy – bo tak nazywa się przystojniak – jest czarujący. seksowny i… wkrótce okazuje się nowym szefem Jagody. Choć oboje starają się być profesjonalni. nie jest im łatwo oprzeć się wzajemn

:

Cena:


Kilka dni z życia Alice

Autor: Liane Moriarty

A gdyby ktoś wymazał z twojej pamięci dziesięć najważniejszych lat życia?

Alice Love. radosna i żywiołowa dwudziestodziewięciolatka. ma wszystko. o czym zawsze marzyła – własny dom. kochającego męża Nicka i dziecko w drodze. Wszystko zmienia się. gdy odzyskuje przytomność po wypadku na siłowni. Dowiaduje się. że ma 39 lat. jest matką trójki dzieci i właśnie rozwodzi się z Nickiem. Jest zdezorientowana i przerażona – nie potrafi sobie przypomnieć ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Co więcej. Alice nie lubi nowej siebie – płytkiej materialistki.

Czy zdoła odzyskać utracone wspomnienia i uratować małżeństwo? Czy odkryje kim jest tajemnicza Gina. o której wszyscy boją się wspomnieć?

Historia. która zmusza do myślenia. w inteligentny sposób. bez cienia sentymentalizmu. z dystansem i humorem opisując przemiany. na jakie z biegiem czasu narażona jest rodzina.
„Courier Mail”

Liane Moriarty – australijska pisarka. autorka trzech powieści które trafiły na listy bestsellerów i zostały przełożone na siedem języków. Pod pseudonimem Moriarty wydała też cykl książek młodzieżowych. Mieszka w Sydney wraz z mężem i synem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Myszy i ludzie

Autor: John Steinbeck

Piękna opowieść o bezwarunkowej przyjaźni. ludzkich tęsknotach i marzeniach. George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną. a podążający w ślad za nim Lennie – upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły fizycznej nie potrafi dostosować się do społecznych norm i co chwila sprowadza na siebie i George’a mniejsze lub większe nieszczęścia. Nie mogąc znaleźć dla siebie miejsca. przyjaciele przemierzają pogrążone w Wielkim Kryzysie Stany w poszukiwaniu zarobku i akceptacji. Ich marzeniem i celem. do którego dążą. jest własna farma. na której mogliby wspólnie hodować króliki.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 20


Metoda czarnej skrzynki

Autor: Matthew Syed

Jest coś. czego od branży lotniczej powinniśmy nauczyć się wszyscy. To coś. co przychodzi z trudem. bo stoi w sprzeczności z naszym instynktem i naszą ułomną naturą. To nauka na błędach. Google. zespół Formuły 1 firmy Mercedes. wynalazca James Dyson. Michael Jordan i David Beckham. Co ich łączy z lotnictwem? Wszyscy oni korzystają z metody czarnej skrzynki – nie tylko odważnie przyznają się do błędów. ale wręcz uważają swoje porażki za najlepsze źródło wiedzy. Nie wypierają się potknięć. nie zrzucają winy na innych. nie tuszują niewygodnych faktów. a sukces zawdzięczają analizie swoich niepowodzeń. Ilu z nas może z ręką na sercu powiedzieć. że też ma takie zdrowe podejście do porażki? Radę. by uczyć się na błędach. traktujemy dziś jak wyświechtany frazes. tymczasem jest to najs

:

Cena:finanse międzynarodowe pdf, ryszard kapusciński, słownik kultury antycznej, nałkowska medaliony, raven mlodzi tytani, tony halik tu byłem, sztuka zdobywania pieniędzy, stasia budzisz, hobbit książka online, kurs pozytywnego myślenia, podstawy rachunkowości winiarska pdf, darwin książka, grzegorz marciniak, wygraj z cukrem, katarzyna michalak mistrz pdf, tatarkiewicz historia filozofii tom 1, poradnik szczęśliwej singielki, piotr smoczyński, czerwone i czarne pdf, celine podróż do kresu nocy, włoski dla początkujących pdf, magdalena bierca, pilipiuk zły las, widłak wojciech, kaprys milionera izabella frączyk pdf…