Facet do towarzystwa – opowiadanie erotyczne

Facet do towarzystwa – opowiadanie erotyczne

Autor: Linda G

‚Stawia stopy na ziemi i wyłącza silnik. Kiedy ściąga kask i roztrzepuje jasne. sięgające ramion włosy. jestem jak zahipnotyzowana. Ciarki przechodzą mi po plecach. Pokusa podniesienia wzroku jest zbyt duża. by się jej oprzeć. więc robię to bez chwili zastanowienia. Kiedy spotykamy się wzrokiem. przez moje ciało przebiega elektryzująca fala. Zupełnie zapominam oddychać. dopiero gdy płuca protestują. łapię powietrze.’

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności. intymności. pożądania i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Eros – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

Jestem Erosem. Adonisem pod postacią człowieka. Jestem częścią największej siły Kosmosu. Jestem ruchem. światłem i prędkością. Wszystkim jednocześnie. Wszystkim. co da się zarejestrować. Jestem seksem. Kocham i pieprzę. Całuję i pieszczę. Mocno i delikatnie. Szybko i wolno. O ile jesteś pełnoletni. twój wiek nie gra roli. Możesz być młody. możesz być stary. Dopóki jesteś przy zdrowych zmysłach. dopóki twoja wola i świadomość podążają za pragnieniami. zapraszam cię do mojego królestwa rozkoszy. Nie pytam o płeć. dla mnie płeć nie istnieje. Możesz być kobietą. możesz być mężczyzną. Dla mnie jesteś uosobieniem boskości. Dla mnie jesteś absolutny. Żyję po to. by jak najbardziej się do ciebie zbliżyć.

Został nauczony. by chodzić od drzwi do drzwi. głosząc wiarę w moc wst

:

Cena:


FC Mezzi 10 – Nakładka

Autor: Zimakoff Daniel

W FC Mezzi brakuje zawodników. Możliwe. że będzie trzeba zlikwidować drużynę. tak jak to się stało z Gærdehavn. Nagle na treningu pojawiają się Aleks i Feliks! To mogłoby rozwiązać problem. ale wśród reszty zawodników panuje napięta atmosfera. co wprowadza jeden wielki zamęt. Czy to wszystko ma się rozpaść?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Baśnie dla młodszych i starszych: Kopciuszek

Autor: Zofia Stanecka

Ludzie opowiadają sobie baśnie od bardzo. bardzo dawna. I to na całym świecie! Wiele trafiło do kanonu literatury dla dzieci. Czy tylko dla dzieci? W podróż do świata klasycznych baśni zapraszamy dużych i małych!

Z tą książką odkryjesz na nowo historię Kopciuszka i jej sióstr – Korduli i Pernilli. Znaną baśń interpretowała Zofia Stanecka. Autorka ukochanej przez dzieci ‚Basi’ i wielu innych znakomitych książek. z właściwą sobie swadą. dystansem i wrażliwością. przywołuje znane nam wszystkim postaci i historie. skłaniając do ich ponownego odkrycia i interpretacji.

Każda z baśni została opatrzona krótkim. ciekawym rysem historycznym. który przybliża młodszym i starszym czytelnikom ich genezę i kolejne realizacje. Autorką przepięknych ilustracji jest Magdalena

:

Cena:


Pieśń o Sowie

Autor: Jarosław Górski

Każdy las zamieszkują różne gatunki zwierząt. dużych i małych. W jednej z leśnych krain władzę objął Bury Miś. który wydał rozporządzenie zakazujące ptakom snu! Wśród wielu ptasich rodzin wywołało to ogromne poruszenie. Nie mogły pozwolić na to. by zakaz wszedł w życie! ‚Pieśń o Sowie’ to wierszowana opowieść o mądrych i niezwykle walecznych ptakach. które wspólnie postanowiły walczyć o swoje prawa.

Książka Jarosława Górskiego należy do serii ‚Poczytaj ze mną’. skierowanej do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposob

4.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-wchodza-na-antene-rafal-witek-199552u

Cena:


Gwiazdy na ziemi

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji. .

Polska. czas po drugiej wojnie światowej. Czas niełatwy. w którym łatwo się można pogubić. W takich sytuacjach najlepiej widać kim są ludzie i co nimi kieruje. Nawet najbliższe nam osoby przybierają nowe maski. Czy na pewno możemy im ufać? Na ile znamy tych. którzy są tuż obok nas?

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odz

24.99: https://woblink.com/ebook/ulica-bliska-gordon-barbara-199842u

Cena:


Lewandowski – Wygrane marzenia

Autor: Tuzimek Dariusz

Zanim Robert Lewandowski trafił do Bayernu Monachium i został kapitanem polskiej reprezentacji narodowej. zaczynał jak większość chłopaków – od gry w piłkę na szkolnym boisku. Dariusz Tuzimek w porywający sposób opowiada fascynującą historię zwykłego chłopaka. który talentem i ciężką pracą zrealizował swoje największe marzenia! Dziś Robert Lewandowski uważany jest za najlepszego polskiego piłkarza i podziwiają go miliony ludzi na całym świecie. W książce. oprócz wciągającej opowieści o życiu i pasji piłkarza. młodzi fani piłki nożnej znajdą fotografie z prywatnych albumów rodziny Lewandowskich oraz najlepsze ujęcia z boiska. Dodatkiem są także unikatowe materiały z treningów.

Wyjątkowa. autoryzowana przez Roberta Lewandowskiego. biografia dla młodych fanów piłki nożnej!

4.99: https://woblink.com/ebook/lewy-gola-rafal-witek-199615u

Cena:iniemamocni 2 peb, gołąb anatomia, rekowski mikroekonomia pdf, odyssey one tom 5 chomikuj, książki o zdrowym stylu życia, suchodolski bogdan, słowiańscy królowie lechii, barbie sekretne drzwi, powieśc historyczna, chłopi lektura, moc apoliona pdf, żona herkulesa, motywy śmierci, sword art online 19, lew tołstoj książki, agnieszka trzebska, gdzieś indziej czy gdzie indziej, przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki…