ISBN

ISBN

9788323896647: Wydawnictwo

Format

22.99: https://woblink.com/ebook/slepa-zemsta-erica-spindler-5248u

Cena:


Wyzwanie stoika

Autor: prof. William B. Irvine Irvine

Jak wypracowane przez nich taktyki mogą pomóc w zmaganiu się z codziennymi problemami w naszych czasach?

Książka profesora filozofii Williama B. Irvine’a w wyjątkowy sposób łączy spostrzeżenia starożytnych filozofów z wynikami najnowszych badań psychologicznych i podsuwa zaskakująco prostą. a przy tym niezwykle skuteczną strategię radzenia sobie z nieoczekiwanymi wyzwaniami. które stawia przed nami codzienność: od tych uciążliwych. ale drobnych. jak utknięcie w korku albo na lotnisku. po poważniejsze. na przykład doświadczenie śmierci bliskiej osoby czy utrata pracy.

Stoicy odkryli. że myślenie o wyzwaniach i trudnościach jak o swoistych próbach charakteru może radykalnie zmienić nasze nastawienie i reakcję. Dzięki „Wyzwaniu stoika” dowiecie się. jak

27.9: https://woblink.com/ebook/potwor-pamieci-sarid-yishai-206437u

Cena:


Laponia. Wszystkie imiona śniegu

Autor: Marta Biernat

Czy ludność Laponii ma więcej nazw na określenie śniegu czy reniferów? W jaki sposób Saamowie dochodzili do porozumienia z duchami ziemi i drzew? Dlaczego namiętnie drążyli labirynty? I jakie są ich narciarskie upodobania?

Jođi lea buoret go oru – popularne przysłowie Saamów mówi. że „lepiej przemieszczać się z miejsca na miejsce. aniżeli tkwić w jednym miejscu”. Wyrusz tropem ludzi śniegu i rozsmakuj się w ich fascynującym świecie. który od wieków rozpalał wyobraźnię podróżników.

Autorzy popularnego bloga Bite of Iceland oraz bestsellerowej książki Rekin i baran pokażą Ci tę urzekającą i dziką krainę. jej dziewiczą naturę i wyżynno-górski krajobraz; opowiedzą o wierzeniach Saamów. ich zadziwiających zwyczajach. barwnych legendach i życiu codziennym. Między innymi

12.5: https://woblink.com/ebook/siostra-louise-jensen-28820u

Cena:


Szymborska. Znaki szczególne

Autor: Joanna Gromek-Illg

Intymny portret noblistki

„Czasami jestem podobna do siebie. a czasami nie” – powtarzała.

Od zawsze budziła emocje. Była bliska także tym. którzy nigdy wcześniej nie czytali poezji. Czytelnicy myśleli o niej jak o przyjaciółce. sąsiadce i doradczyni. To może dziwić. tym bardziej że tak mało pisała i mówiła o sobie.

Łączyła cechy nie do pogodzenia: czułość i ironię. surowość i serdeczność. dojrzałość i dziewczęcy urok. Nie bez powodu jeden z bliskich pisał do niej: „Wisełko. jesteś taka wieloraka”. Nie dało się jej zaszufladkować. Na jednej ze słynnych kartek wysyłanych do przyjaciół umieściła swój adres: „pokój z osobnym wejściem”.

Jaka była naprawdę Wisława Szymborska?

Interesowało mnie nie tyle życie zewn

15.5: https://woblink.com/ebook/mars-bezlitosna-sila-t-4-agnieszka-lingas-loniewska-189164u

Cena:


ISBN

9788379768219: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/juz-nikogo-nie-slychac-ryszard-cwirlej-33574u

Cena:sandition, jo nesbo ksiazki, risercz ziemkiewiczowski, rób to do czego jesteś stworzony pdf, richard rohr książki, mariusz michalak, troglodytów, chłopi tom 1 ile stron, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, kuba wojewodzki ksiazka, deborah harkness księga czarownic, diablo wyścig o wszystko torrenty, nadia hamid, wyrwa chmielarz, tomek wśród kangurów, piotr bednarski…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin