Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw

Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw

Autor: Krzysztof Wołk

Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po Microsoft Office 2019 oraz 365.

Jest to poradnik nie tylko dla początkujących użytkowników. lecz także dla tych doświadczonych. pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać funkcje pakietu biurowego firmy Microsoft.

Prezentuje ona w sposób praktyczny najważniejsze funkcje i możliwości pakietu. Poza niezbędną teorią zawiera także szczegółowe instrukcje i ćwiczenia. w których każdy. nawet najdrobniejszy element jest zawarty na zrzucie ekranowym objaśnionym tak. aby nawet osoba. która pierwszy raz pracuje z Microsoft Office. spokojnie poradziła sobie z konfiguracją i pracą z pakietem.

Spis treści

O KsiążceO Autorze

Moduł I: Word od

44.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-negocjacji-dla-biznesmenow-roger-dawson-145847u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/146825/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788395022487: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/pomruki-gluszy-bressa-zbigniew-146193u

Cena:


Sekrety negocjacji dla biznesmenów

Autor: Roger Dawson

Sekrety negocjacji dla biznesmenów to nowa. uaktualniona i tematycznie częściowo zmieniona wersja wydanych w latach dziewięćdziesiątych Sekretów udanych negocjacji. Poprzedni poradnik spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i przyczynił do spopularyzowania sztuki negocjacji w Polsce.

Autor. światowej sławy negocjator praktyk. jeden z najpopularniejszych prelegentów w USA. nagrodzony wielokrotnie za swoje zdolności krasomówcze. był dwa razy zaproszony do Polski. gdzie prowadził cieszące się dużym zainteresowaniem seminaria dla przedstawicieli polskiego biznesu. Niniejsza książka skierowana jest przede wszystkim do biznesmenów. handlowców. menedżerów. polityków i negocjatorów. czyli ludzi prowadzących negocjacje zawodowo. alewiele z

https://woblink.com/product-publication/download/145844/epub: 1

Cena: Marta Fihel


Spotkanie w Hawanie

Autor: Maya Blake

Dekoratorka wnętrz Meggie Langston spędziła z Ramonem Acostą – właścicielem sieci hoteli – tylko jedną noc. po której Ramon natychmiast zniknął z jej życia. Kilka miesięcy później spotykają się w Hawanie. Ramon dowiaduje się. że Meggie zataiła przed nim ważną informację. Uważa. że jest mu coś winna. więc składa jej propozycję nie do odrzucenia…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/145902/epub

1: Autor

:

Cena:


Hausa and Chadic Studies

Autor: Nina Pawlak

Publikacja poświęcona jest profesorowi Stanisławowi Piłaszewiczowi – wybitnemu polskiemu uczonemu zajmującemu się badaniami afrykańskimi. Tom zawiera artykuły koncentrujące się na badaniach nad językiem i literaturą Hausa i – szerzej – na badaniach czadyjskich. Wśród autorów są zarówno przedstawiciele trzech pokoleń uczniów Profesora jak i wielu uczonych z innych krajów.

This volume is dedicated to Professor Stanisław Piłaszewicz – a prominent Polish scholar working in the field of African studies. It is a great honour and pleasure for us to mark the occasion of his 70th birthday with a volume which includes articles focusing on the most spectacular area of his research interests. namely Hausa and Chadic studies.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena:pałkiewicz dubaj, hawking ksiazki, pomoc społeczna pdf, dzieci dyktatorów, pani kebab, kundlizm, biala noc, syn mariusza szczygła, jerzy sperka, plan kont z komentarzem pdf, zwiadowcy 3, wrzesniak, badania idiograficzne, mgły avalonu pdf, sposób na cholernie szczęśliwe życie, andrzej gomułowicz…