Kryształowy fortepian

Kryształowy fortepian

Autor: Zbigniew Parafianowicz

Petro Poroszenko obejmował urząd prezydenta. gdy Ukrainę uznawano za państwo upadające: stracony Krym. dojrzewająca rebelia w Zagłębiu Donieckim. zniszczone finanse publiczne. zdemoralizowana armia. słabnąca w oczach hrywna. zakręcony przez Rosję kurek z gazem. biedniejący obywatele – to tylko niektóre z wyzwań. którym musiał sprostać.

Biegle władający angielskim i doskonale radzący sobie na zagranicznych salonach Poroszenko jedną nogą dalej tkwił w starych układach. Chciał być jak Święty Jerzy. który przestaje współpracować ze złem i ucina głowę smoka. Ale jak dawniej jednego dnia poklepywał w Davos po ramieniu najważniejszych polityków. a drugiego robił awanturę szefowi telewizji. który zapomniał sfilmować jego bohaterski wyjazd do Doniecka.

Jego sukcese

:

Cena:


Dzieci Diuny

Autor: Frank Herbert

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu. ekologii i polityki.

Upłynęło dziewięć lat. odkąd oślepiony Muad’Dib ruszył samotnie na pustynię na spotkanie z Szej-huludem. W tym czasie Imperium rządziła jego siostra Alia. Na drodze opętanej regentce wciąż jednak stoją prawowici następcy Paula – Leto i Ganima. Dzieci są też zagrożeniem dla rodu Corrinów. odwiecznego wroga Atrydów. chcącego ponownie zasiąść na Tronie Złotego Lwa.

Bliźnięta. którym również grozi opętanie. podejmują dramatyczną walkę na kilku frontach. Tymczasem na Arrakis pojawia się charyzmatyczny niewidomy Kaznodzieja. który bardzo przypomina ich zmarłego ojca…

Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom nowe. poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”. który tworzą: Diuna. Mesjasz Diuny. Dzieci Diuny. Bóg Imperator Diuny. Heretycy Diuny i Kapitularz Diuną.

Najnowszą ekranizację Diuny. pierwszego tomu „Kronik Diuny”. wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049. Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump). Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve. a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator. Incepcja. Dunkierka). W obsadzie znalazły się takie gwiazdy światowego kina. jak Timothée Chalamet. Rebecca Ferguson. Stellan Skarsgard. Jason Momoa. Charlotte Rampling. Javier Bardem. Josh Brolin. Zendaya i Oscar Isaac.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Fartowny pech

Autor: Olga Rudnicka

Posterunkowy Nadziany ma pecha. Po serii niefortunnych zdarzeń postanawia dobrowolnie przenieść się na niewielką placówkę. gdzie nikt go nie zna i może wszystko zacząć od nowa. Na miejscu spotyka kolegę ze szkoły policyjnej. Dzianego. który po wlepieniu mandatu żonie komendanta i pobiciu przez dwunastoletnią dziewczynkę dochodzi do wniosku. że praca w policji nie jest dla niego i zostaje prywatnym detektywem. Pomaga mu brat. Gianni. który właśnie wrócił do Polski i jest specjalistą od trudnych przypadków. a jego klientela jest dość specyficzna. Gianni pracuje bowiem dla bossów przestępczego półświatka. Pierwszym klientem Dzianego zostaje jeden z nich. niejaki Padlina. który dla odmiany zamiast płatnego zabójcy potrzebuje prywatnego detektywa. bo najpierw musi się dowiedzieć. kogo

30.99: https://woblink.com/ebook/kiedy-nadejda-dobre-wiesci-kate-atkinson-aleksandra-wolnicka-16602u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788375549676: Wydawnictwo

Format

30.99: https://woblink.com/ebook/kiedy-nadejda-dobre-wiesci-kate-atkinson-aleksandra-wolnicka-16602u

Cena:agaton koziński dziennikarz wikipedia, pierwsza pomoc książka, wum ibuk libra, granica epoka, mojein, toksyczni ludzie pdf, książki o psach dla dzieci, rewizja: cz. 1, audiobook oskar i róża, opiumu w rosole mp3, wincenty łaszewski książki, wyzwanie stoika ebook, 3000 ebook, beata guziejewska, dusiołek bolesław leśmian, gra 5 sekund pdf, krolowa poludnia…