Taniec we troje – opowiadanie erotyczne

Taniec we troje – opowiadanie erotyczne

Autor: Luz Alicia

„Od tego dnia. od niemal jedenastu lat jesteśmy praktycznie nierozłączni. Kochamy się i dzielimy wszystkim.

Niemal wszystkim – bo nie uprawiamy seksu.’.

Caroline jest tancerką. Śni o dniu kiedy jej partner i przyjaciel Ruben w końcu zostanie jej kochankiem. Czeka na niego i marzy o nim.

Pewnego dnia poznaje w Bordeaux. swoim rodzinnym mieście. chłopaka imieniem Madhi. Porwie on ją w taniec. nie tylko na parkiecie i rozpęta w niej istną burzę zmysłów i emocji. by spełnić wszystkie jej marzenia.

Na koniec okaże się. że Ruben potrzebował jedynie lekkiej zachęty. by wejść do tańca we troje…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Pokolenie Marka Świdy

Autor: Andrzej Strug

Powieść opisuje losy młodego Polaka w XX-leciu międzywojennym. a także sytuację w kraju po odzyskaniu niepodległości. związane z nią zmiany i oczekiwania. To obraz Polski. w której ci. którzy stawiali na szali własne życie walcząc o niepodległość ojczyzny. po jej odzyskaniu grzęzną w prozie życia. której ton nadają inni i okazuje się znacznie bardziej skomplikowana niż walka twarzą w twarz z wrogiem albo też w ogóle nie potrafią sobie znaleźć w niej miejsca. Styl książki. początkowo irytujący. po jakimś czasie zaczyna wciągać. ale wymaga od czytelnika ciągłej uwagi.

‚A jednocześnie w głębinie dusz niewidzialne i nieznacznie. dzień po dniu. z godziny na godzinę. odpadała z ludzi pospolitość. młość i nikczemność. Zapalało się uniesienie. Rodziło się męstwo. Rosły serca.

3.99: https://woblink.com/ebook/huragan-antoni-ossendowski-200924u

Cena:


K jak Klara 16 – Perfekcjonistka

Autor: Line Kyed Knudsen

Klarze wydaje się. że w szkole idzie jej świetnie. Jednak pewnego dnia nauczycielka mówi coś. co kompletnie zmienia jej myślenie o sobie. Jak się poprawić? Czy może być doskonała?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Iskra i kamień

Autor: Hohmann Paweł

Na pewno golemem zlepionym z celuloidowej taśmy. klasyków kinematografii i brawurowej wyobraźni Pawła Hohmanna. który w prozatorskim debiucie wirtuozersko rozgrywa postać swojego głównego bohatera. Autor z postmodernistyczną galanterią zaprasza nas w podróż przez historię XX-wiecznego kina. Jak to z historią bywa – roi się w niej od kreacji. przekłamań. punktów widzenia zależnych od punktów śledzenia akcji. Hohmann montuje narracje. rozrzuca tropy jak popcorn na sali kinowej. kontroluje emocje odbiorcy wzorem Todda Haynesa i kultowego Velvet Goldmine.

Kim jest Piotr Kłosowski? Zdecydujcie sami.

Iskra i kamień jest książką. która nie pozostawia obojętną. Ujęła nas – ba. podbiła! werdykt wydany został w trybie aklamacji – niezwykle zręczna polif

20: https://woblink.com/ebook/bunt-zranionych-artur-zurek-200861u

Cena:ochrona danych osobowych pdf, makbet opracowanie pdf, www 1944 waw pl, dom hanny suchockiej, historia żółtej ciżemki autor, gang niewidzialnych ludzi pdf, sekretne życie drzew peter wohlleben, stajnia pod lasem, dynastia miziołków pdf, narnia gra, ludzie znikąd, relacje interpersonalne pdf, z lekka, joanna chmielewska mąż, edyta hołdyńska wiek, skandal katarzyna nowakowska, charlie i fabryka czekolady książka pdf, skyrim podsycanie płomieni, niezależna gazeta polska nowe państwo…