ISBN

ISBN

9788377917336: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/ogniem-i-mieczem-henryk-sienkiewicz-28086u

Cena:


Stan nie!błogosławiony

Autor: Magdalena Majcher

Ciepła opowieść o niespodziewanym macierzyństwie i trudnych życiowych wyborach.

Pola jest szczęśliwa – właśnie skończyła 28 lat. realizuje się zawodowo. ma kochającego męża. Poukładane życie do góry nogami wywracają dwie kreski… na teście ciążowym. A przecież jej plany były inne! W dodatku. lekarze podejrzewają. że dziecko może mieć wadę genetyczną.

Pola staje przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Decyzją. którą musi podjąć samodzielnie. Czy uda jej się pokochać rosnące w niej życie?

Ważny i trudny temat. Nadzieja. która staje się dla rodziców jedynym pocieszeniem. Wiara. że dziecko. które ona w sobie nosi. będzie zdrowe. I miłość. która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile…

-Ałbena Grabowska. pisarka

Dante mawiał. że z

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Angielski na wesoło w trzech tomach

Autor: Ilya Frank

Angielski Przy Okazji! Pełny Angielski Tekst. 100% Tłumaczenia! Najśmieszniejsze amerykańskie i brytyjskie kawały. Czy nie chciałbyś zaskoczyć rozmówcę kawałem z Jego stron? Przygotowane według metody edukacyjnego czytania Ilyi Franka.

Wydawnictwo: Frank Books

Cena: 26.9


ISBN

9788381259279: Wydawnictwo

Format

38.9: https://woblink.com/ebook/totalna-magia-alice-hoffman-180098u

Cena:skazany na góry, cenzura 365 dni, witaj karolciu pdf, puzyńska nora chomikuj, oblicza terroryzmu, chłopcy z placu broni tekst pdf, michał kuszewski, ibook, artur zygmuntowicz, tomasz dominik, robert buczek, achaja tom 2 audiobook, tao fizyki, ppk w budżetówce…