Rick and Morty. Nienaukowy przewodnik po świecie nauki. Odjechani bohaterowie. nieoczywiste zagadnienia i ciekawostki. szalona dawka emocji i absurdalnego humoru.

Rick and Morty. Nienaukowy przewodnik po świecie nauki. Odjechani bohaterowie. nieoczywiste zagadnienia i ciekawostki. szalona dawka emocji i absurdalnego humoru.

Autor: Tom Bardy

The Science of Rick and Morty

Najbardziej szalony serial tej dekady

Najbardziej odjechani bohaterowie

Najbardziej nieoczywiste zagadnienia i ciekawostki

_________________________________________________________________________________

– Czy możemy włamać się do ludzkiej pamięci?

– Czy dzięki polizaniu karalucha można przejąć nad nim kontrolę?

– Czy ludzkość może czerpać energię z… baterii?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Wyrusz w pełną humoru i wiedzy podróż z ekscentrycznymi Rickiem i Mortym!

Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. zbierają intrygu

29.9: https://woblink.com/ebook/porwanie-agnieszka-pietrzyk-34357u

Cena:


Florystka

Autor: Katarzyna Bonda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była ona ostatnią osobą. która widziała Zosię żywą. Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach. ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu. gdzie pochowano Amadeusza. staje się główną podejrzaną.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


EPUB.MOBI

23521: 36

https://woblink.com/product-publication/download/23521/epub

:

Cena:


Elita

Autor: Kiera Cass

Ami książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi. jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie. chłopaku. którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu. Aspen jest jednym z żołnierzy strzegących bezpieczeństwa kandydatek. a to wcale nie ułatwia Ami zrozumienia własnych pragnień.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31grzegorz kasjaniuk, zbrodnia i kara mobi, nieślubne dzieci kazimierza wielkiego, problem trzech ciał recenzja, cialdini perswazja, harry potter i kamień filozoficzny okładka, gry fs15, tomasz gałka, równanie kedem-katchalsky’ego, wszystkie mudry, ostatnia piosenka książka pdf, sztuka kobiecosci, filozofia techniki, inwigilacja mróz pdf chomikuj, prawo do bezpieczeństwa, zaginione plemię, dziewczynka która widziała zbyt wiele, racer katy evans, cel za horyzontem, simona kossak o ziołach i zwierzętach…